
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#17
|
|
Jak to po takich meczach (choć uczucie jest co najmniej jak po meczu z Radomiakiem 2-4), ostatnie na co mam ochotę to czytanie i pisanie o tej "drużynie".
W zasadzie trzeba się było tego spodziewać, tutaj musi być dramatycznie. Inaczej piłkarze i sztab nie byliby sobą. Po co sprawić kibicom i sobie choć trochę radości z bezpośredniego awansu. To niedorzeczne. Może jednak chcą grać baraże 2 razy na wyjeździe by mieć mniejsze presję bez swoich kibiców? Przynajmniej znalazłbym logiczne uzasadnienie wczorajszego wystąpienia. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|