
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Pierwsza sprawa:
W I połowie ludzie z trybun krzyczeli, żeby zdejmował Cisse. W II połowie od początku Cisse zbierał gwizdy. Jeden gościu obok mnie się wyzłośliwiał, że Sobol czeka aż Cisse zawali bramkę, dopiero wtedy go zdejmie. Od początku graliśmy w 10., bez lewego skrzydła. Druga sprawa: Wisła nie ma schematów w ofensywie. Piłka chodzi bardzo powoli przez stoperów. Akcja: Moltenis do Łasickiego, Łasicki powoli do Jarocha, Jaroch po linii do Villara - a Villar ma już 2 przeciwników na plecach.... Ludzie kurvva to nie jest żadne wyprowadzanie piłki i budowanie akcji.... W ofensywie liczymy tylko na przebłysk indywidualnych umiejętności. Tak się nie da grać. Nie wyobrażam sobie, żeby Sobolewski po tym sezonie nadal był trenerem. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|