|
To jest niesamowite jak to zepsuli. Taktycznie i mentalnie byliśmy nieprzygotowani do tego meczu. Dramatyczne ustawianie się w kryciu, pozostawianie rywalom mnóstwa miejsca, pasywny doskok, duże błędy indywidualne, co to miało być? Tak się nie wychodzi na kluczowy mecz sezonu!
Dodatkowo, a może znów przede wszystkim, koszmarne kadrowe wybory Sobolewskiego. Zaufał Cisse, który był najsłabszy na boisku, zmianami jedynie pogarszał sytuację. Czemu nie wpuścił Błaszczykowskiego? A Żyro za Rodado? Poważnie?
Widać ile wart jest dla tej drużyny Igbekeme.
Jestem strasznie zawiedziony i wściekły. Zespół nie zrobił wszystkiego co mógł i powinien, by walczyć ten awans bezpośredni. A z taką postawą, to i w barażach może być bardzo różnie oraz niewesoło.
W tym sezonie jest jakaś moda na frajerskie zakończenia i ściganie się w tym z Borussią Dortmund?
|