
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#40
|
|
To nie jest rozmowa o tym czy Igbekeme jest dobry piłkarzem, który przerasta tę ligę czy nie.
Bo jest, bez dwóch zdań. To jest rozmowa o tym, czy w tej konkretnej sytuacji popełnił błąd. Oczywiście, popełnił z powodów wymienionych przez @enzo. Tym razem z najgorszym możliwym skutkiem. I nie ma sensu zwalanie winy na Biegańskiego. Każdy klasowy bramkarz, widząc tak ustawionego Igbekeme i mając do niego zaufanie, podałby dokładnie tam samo z intencją rozpoczęcia znowu gry do przodu, bo Igbekeme jest do tego stworzony. Zdarzył się błąd? Trudno. Biegański jest usprawiedliwiony: w 99 tego typu sytuacjach na 100 byłoby to świetne wznowienie do świetnego piłkarza. Szukanie winy Biegańskiego jest śmieszne. Więcej winy widzę w całym bloku obronnym, który stanął jak wryty pozwalając na podanie w pole karne. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|