
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#11
|
|
Tu się wszystko może jeszcze zdarzyć, włącznie ze scenariuszem, że my lądujemy na 5 miejscu. Wygraliśmy mecz, Puszcza i TBB straciły punkty i już widzę znowu tutaj tylko scenariusz, że gramy o bezpośredni awans, najlepiej to 1 miejsce
3 najbliższe mecze mamy mega trudne, a że nasi piłkarze ostatnio obniżyli loty, wpadły dwie kontuzje, a dwie porażki wyczerpały nam limit pomyłek być może nawet na miejsca 3-4, tzn. jak się w tych 5 kolejkach nie wykażemy to jeśli TBB lub Puszcza zaskoczą, to i oni nas wyprzedzą. W 1 miejsce już mi się nie chce wierzyć. Za słabo zagraliśmy z Puszczą i Ruchem. No ale odpowiedź dostaniemy za niecały tydzień, bo remis/porażka z ŁKSem raczej jasno określi, że ich nie wyprzedzimy. Z kolei wygrana nasza byłaby takim ostatnim tchnieniem w walce o to 1 miejsce, czy nawet o miejsce 2, bo Ruch też musimy już mocno gonić. I wtedy w pozostałych 4 meczach, które też będa trudne ale już łatwiejsze niż Ruch, ŁKS i Puszcza na wyjeździe, jeszcze zapewne byłby margines błędu na 1 remis, może nawet porażkę. W sumie źle to rozegraliśmy z Ruchem, bo trzeba było tam grać na remis. Teraz wyjebaliśmy się tak, że żeby ich dogonić to pewnie 4/5 meczów trzeba wygrać. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|