
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie
Offline |
#11
|
|
realnie patrząc na terminarz drużyn 1-6 to
1. Łks jest poza zasięgiem, 2. Ruch niestety juz też(ma łatwy terminarz-3m u siebie z dołem tabeli i wyjazd Sandecja,Ciężki wyjazd Arka i Gks tu też punkcik mogą dołożyć) zakładam że 10-14pkt zdobędą 3.BBT u siebie 3mecze liczę 7pkt bo z Arką liczę remis. wyjazdy Łęczna i Resovia 4pkt ,MY Bielsko dodaję 1 pkt w tych 2 meczach . reasumując zdobędą 9-12pkt 4.Puczcza jeden miły wyjazd Skra i 3 mecze u siebie z dołem tabeli , zdobędą 12 pkt ( a jeszcze mogą coś dorzucić np na wyjeżdzie w Katowicach 5.Arka nas nie dogoni( u siebie Ruch Łks i Puszcza) 3pkty góra,no i jeden wyjazd Chojniczanka razem 6 pkt Prawdopodobna końcowa ilość punktów naszych rywali do awansu: 1.Łks 66pkt 2.Ruch 62 3.Puszcza 59 4.BBT 58 5.Arka 49 Jest to oczywiście zabawa komuś może wystrzelić forma lub nie ale wniosek taki,że 60 pkt trzeba zdobyć by mieć baraże u siebie. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|