The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 22.04.2023, 17:24
Kurvva Szywacz to się nadaje na gimnastykę korekcyjną. Jakim cudem ten gość ma umowę z klubem piłkarskim?
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 22.04.2023, 17:25
Basha niech wejdzie może cos z tego bedzie.
Troszke bardziej siłowo, zagęszczenie środka i James już nie wyglada jak Vieira, wylaczenie skrzydeł(Ruch bardzo siłowo plus podwaja kartka na Vilarze i zejście Muli z kontuzja) i Wisła z przodu nie istnieje.
Nadzieje w half time adjustment Sobolowskiego.
Zdecydowanie najslabsza polowa Wisły na wiosne ale tez najmocniejszy rywal.

P.s. zastanawialem się przed meczem ile bramek i asyst bedzie miał ten kolo z Ruchu z "5" na koszulce.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 22.04.2023 o godz. 17:27.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 22.04.2023, 17:25
Nie pitolcie, wszedł nierozgrzany i go przytkało. Jeszcze bramkę nam wypracuje. Na pewno lepszy niż Młyński.

Mogliśmy prowadzić w pierwszej minucie to Rodado zamiast podać Muli na sam na sam to się tuman kiwa. Ruch jedzie na szpadzie. a kutas Frankowski nam daje kartki...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 22.04.2023, 17:26
Szywacz prawdopodobnie wszedł dlatego, że Młyński i Żyro zaprezentowali się skandalicznie ze Stalą.

Nie żebym Sobola bronił, bo wystawienie Szywacza to póki co absolutna porażka, po prostu staram się sam sobie wytłumaczyć skąd ten pomysł się wziął.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 22.04.2023, 17:27
Gramy identycznie jak w Puszczy. nic, kompletne dno. Znowu daliśmy się stłamsić. Igbekeme wygrał z Foszmańczykiem chyba jedną piłkę, Luis szarpie ale słabo, Rodado niewidoczny, Villar coś próbuje.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 22.04.2023, 17:28
Szywacz zawalił bramkę, ale też dał asystę na bramkę, której nie wykorzystał Moltenis
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 22.04.2023, 17:32
Pozwolić dośrodkować to nie zawalenie bramki, Gdzie był Jaroch?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 22.04.2023, 17:37
Dlaczego nie wpuścił Benito? Gość szybko biega, facet by mu nie uciekł.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 22.04.2023, 17:52
Teraz po wejściu Szota gramy w dziewiątkę i bez lewej strony. Zmiany fatalne.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 22.04.2023, 18:01
wyRUCHani hehehehe to nam niebiescy pokazali miejsce w szeregu
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 22.04.2023, 18:02
Fernandez Rodado Igbekeme dziś tragiczni , jak nie grają liderzy to nie gra drużyna. teraz jeszcze Junca i Mula wypadną na kilka tygodni i będzie drżenie o baraże.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 22.04.2023, 18:14
Igbekeme - 2 bramka jego.
Mula jest po Fernandezie najważniejszy dla naszej gry do przodu.
Baraże pewnie zrobimy ale o awans będzie równoe ciężko co na jesieni.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 22.04.2023, 18:17
Dlaczego mam wrażenie, że to zaraz tak jeb.nie, że będziemy się modlili o baraże?
Odpowiedz cytując
pchelas
Senior Member
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 22.04.2023, 18:23
Sobolewski nie może poprowadzić Wisły w przyszłym sezonie.
To nie jest 1994 rok żeby ktoś taki był trenerem, niezależnie od zasług.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 22.04.2023, 18:27
Niestety kołdra jest u nas za krótka, Wisła zgasła kompletnie, kiedy Hiszpanów zastąpili 3-ligowi statyści.
Fernandez, Igbekeme i Rodado dziś totalnie odcięci od gry, do tego gra się totalnie posypała po zejściu Muli i Junci.
Absolutnie zasłużona przegrana, trener Ruchu idealnie ich ustawił na nas. Bardzo się obawiam o to, co będzie dalej. Oby te kontuzje okazały się niegroźne, bo na ławce nie ma nikogo.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 22.04.2023 o godz. 18:33.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 22.04.2023, 18:32
Podejrzewam że jednak przydałby się trener.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 22.04.2023, 18:35
....a oni dwa strzaly a my chuja caly mecz. Mamy terminarz przejebnay a mecz z puszcza i Ruchem
Pokazal ze nie umiemy grac z czolowka.
Zegnaj ekstraklaso. Sklad sie rozpadnie po sezonie. Pora zasadzic korzenie w 1 lidze
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 22.04.2023, 18:35
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Niestety kołdra jest u nas za krótka, Wisła zgasła kompletnie, kiedy Hiszpanów zastąpili 3-ligowi statyści.
.
Tak jakby z nimi w skladzie świeciła. Nie było ani lepiej ani gorzej. Od początku było beznadziejnie.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 22.04.2023, 18:35
Ruch miał 3 okazje i strzelił 2 bramki, a tu lament . Nawet gdybyśmy zagrali dobrze to byłby góra remis.

Tak jak pisałem wcześniej,pierwsza minuta idziemy 3 na 2 i Rodado kiwa zamiast podawać to położyło mecz. Później zamiast gry zespołowej mieliśmy indywidualne popisy. Skończyło się jak się skończyło.

A Szywacz ostatecznie zagrał całkiem nieźle.


Alleluja i do przodu
Ostatnio edytowane przez Drozd : 22.04.2023 o godz. 18:38.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 22.04.2023, 18:37
Zawiedli przede wszystkim Hiszpanie i Igbekeme. Kompletnie bezradni. Mniej dryblingów, więcej gry z pierwszej piłki. Piłkarze Ruchu mieli dwie sytuacje, dwie wykorzystali. Fernandez jak dostał piłkę na strzał to pierdylion razy przekłada piłkę z nogi na nogę.


Zawiódł Sobolewski. A może ten mecz go wyjaśnił. Można się raz naciąć na drużynę grającą pierwszoligową młóckę. Ale po Puszczy powinien wiedzieć, że Ruch wyjdzie podobnie nastawiony. I znaleźć na to receptę.



Ławki nie mamy.



Jak nie wejdziemy z miejsc 1,2 to o awans może być bardzo trudno. Wszyscy już wiedzą jak z nami grać.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 22.04.2023, 18:40
Ostatnie kolejki będą kolejnym testem na wiarygodność Błaszczykowskiego i jego klakierów.

Brak awansu będzie jeszcze większą kompromitacją niż ubiegłoroczny spadek im. wujka Jurka i brata Dawida.

Obudźcie się!
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 22.04.2023, 18:40
Mecz przegrany nie przez pecha, tylko przez Sobolewskiego, który źle ustawił taktycznie drużynę i na dodatek dokonał koszmarnych zmian. Ktoś, kto bierze i wpuszcza na boisko takich zawodników jak Szywacz czy Szot, mając możliwości dokonania innych zmian (był Zyro, mógł być Młyiński), kompromituje się.

Ale jeszcze większą kompromitację obserwowaliśmy w drugiej połowie, gdzie znacznie wcześniej prosiło się o dokonanie dalszych korekt w składzie: powinien wejść Ondrasek, Żyro, może i Basha, by coś zmienić, bo zespół nie dawał rady.

Sobolewski nie zrobił nic, poza przesunięciem na lewą stronę Villara. Ten mecz go przerósł, był jeszcze bardziej bezradny niż drużyna.

I kolejny wniosek: dopóki w kadrze są tacy zawodnicy jak Szywacz czy Szot nic nam się nie uda.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 22.04.2023, 18:45
1. Taki mecz bez historii. Ruch słaby, my jeszcze słabsi. W statystykach Ruch cieniutko, po prostu strzelili nam dwie bramki i wszyscy rozeszli się do domu

2. Potwierdza się to co pisałem kiedyś i to co jest logiczne. Takich Hiszpanów na poziomie ot nam potrzeba jeszcze z 10. Dlaczego? Bo nie mamy wcale ławki rezerwowych, a jak słabszą formę ma Hiszpan x to by wskakiwał na dany mecz czy kilka kolejek Hiszpan y z formą.

3. Dziwną mamy tę młodzież, szkolenie. Ja rozumiem, że nie da się zostać profesjonalnym piłkarzem w rok ale dziwnie to wygląda, że nawet od strony fizyczności, to są jakieś takie wychudłe chłopaki, kościści. Sportowiec to czasem nie powinien być raczej nabity, taki sztywny chłop? A tutaj wyglądają jak dzieci wyciągnięte z lekcji WFu, do klubu piłkarskiego żeby etaty poobsadzać.
To też pokazuje poziom szkolenia i rozwoju. Jeśli klub nie potrafi kilka kg mięśni zbudować chłopakom 20 czy 20 lat +, to gdzie tu mówić o jakimś rozwoju piłkarskim, technicznym, czy taktycznym? Bo ogarnąć michę, poćwiczyć na siłowni żeby nabrać masy to jest czysta matematyka i nic trudnego. Także jak tego nie ma, to gdzie tu wymagać jakichś abstrakcyjnych rzeczy żeby im mózg rozwijać taktycznie, czy wyszkolić co do techniki...

3. Myślałem, że my rozpędzeni, Ruch w dołku i w miarę spokojnie z nimi wygramy. Jednak zadziałała trochę statystyka. Ani my nie możemy wygrywać prawie wszystkiego, ani Ruch nie mógł nie wygrywać x meczów pod rząd.

4. Wracamy trochę do punktu wyjścia sprzed kilku kolejek. Czołówka dogoniona ale forma już nie taka sama, już nas dwa razy zatrzymano i sprawdzi się taka kwestia, że o awans czy nawet baraże z 3-4 miejsca będzie trzeba walczyć od ostatniego meczu.

5. Wiedziałem, że mecze z topowymi drużynami I ligi nas zweryfikują ale myślałem, że wiele lepiej będzie nam w nich szło. Zweryfikowała nas Puszcza i Ruch tak, że ta porażka znacząco zawęża nam pole manewru co do popełnienia kolejnego błędu. A mamy jeszcze mecz z ŁKSem, PBB, TBB więc teraz praktycznie na ile sobie możemy pozwolić? Jedna porażka od końca? Aby awansować bezpośrednio lub być na 3cim miejscu.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 22.04.2023, 18:47
Szywacz powinien mieć dwie asysty, więc nie pitol kolego głupot. Przegraliśmy bo graliśmy stojanowa z przodu, a jak już była okazja to Rodado, Fernandez, Mula i Vilar się napalali zamiast podać koledze.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 22.04.2023, 18:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Szywacz powinien mieć dwie asysty, więc nie pitol kolego głupot. Przegraliśmy bo graliśmy stojanowa z przodu, a jak już była okazja to Rodado, Fernandez, Mula i Vilar się napalali zamiast podać koledze.
Wszak treneiro mocno namawia, aby podejmować ryzyko....
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 22.04.2023, 18:58
Powiem krótko: bronienie tak słabego piłkarza jak Szywacz, który nie dość, że był współodpowiedzialny za utratę gola, to jeszcze kompletnie nic nie dawał z przodu (ani dokładnych podań, dośrodkowań, strzałów, gubienia krycia) jest kompletnie niepoważne.

Takich zawodników trzeba z kadry zespołu wykluczać, bo przez nich drużyna gra źle i traci punkty. W żaden sposób Szywacz nie był wsparciem dla kogokolwiek w dzisiejszym meczu.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 22.04.2023, 19:05
Markus napisał(a):Wyświetl post
Powiem krótko: bronienie tak słabego piłkarza jak Szywacz, który nie dość, że był współodpowiedzialny za utratę gola, to jeszcze kompletnie nic nie dawał z przodu (ani dokładnych podań, dośrodkowań, strzałów, gubienia krycia) jest kompletnie niepoważne.

Takich zawodników trzeba z kadry zespołu wykluczać, bo przez nich drużyna gra źle i traci punkty. W żaden sposób Szywacz nie był wsparciem dla kogokolwiek w dzisiejszym meczu.
Dokładnie. Szywacz do tej pory się nie podnosił z ławki rezerwowych , to w meczu sezonu Sobolewski go wpuścił na skrzydło
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 22.04.2023, 19:22
Dzisiaj caly zespół zagrał żle, zmiennicy jeszcze gorzej.
To niestety byl bardzo rozczarowujący mecz pod każdym względem. W ekstraklasie, do ktorej niby chcemy szybko wrócić, są zespoły które grają podobną piłkę jak dzisiaj Ruch ale robią to znacznie lepiej (Warta, Piast, Wisła Płock, Korona, Radomiak...) i nie potrafiąc nawet pierdnąć jak dzisiaj zlecimy z większym hukiem nawet jak się jakoś uda awansować...
W tym meczu trzeba było zmienić ustawienie, od samego początku widać było że tylko przypadkiem coś się uda ugrać z taką taktyką. Wszystko wyglądało jak za Brzęczka każdy mecz na wiosnę gdy "walczyliśmy" o utrzymanie.
DysoN
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 22.04.2023, 19:26
Markus napisał(a):Wyświetl post
Powiem krótko: bronienie tak słabego piłkarza jak Szywacz, który nie dość, że był współodpowiedzialny za utratę gola, to jeszcze kompletnie nic nie dawał z przodu (ani dokładnych podań, dośrodkowań, strzałów, gubienia krycia) jest kompletnie niepoważne.

Takich zawodników trzeba z kadry zespołu wykluczać, bo przez nich drużyna gra źle i traci punkty. W żaden sposób Szywacz nie był wsparciem dla kogokolwiek w dzisiejszym meczu.
Dograł na głowę do Moltenisa i Rodado to powinny być bramki ... więc pisanie, że kompletnie nic nie dał mówi wszystko o twojej opinii. Był dużo wartościowszy niż Młyński i Żyro w ostatnim meczu
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 22.04.2023, 19:35
Niby człowiek wiedział ale jednak się.łudził...
Czy da się.awansować bez ławki rezerwowych? Teoretycznie tak ale to bardzo mało prawdopodobne.
Czy da się awansować z tak jednowymiarowym trenerem jak Radek Sobolewski? Również mało prawdopodobne.

Puszcza i Ruch zweryfikowały Wisłę bezlitośnie.
Awans bezpośredni jest już dla mnie niemożliwy, pozostają baraże.
Przy R22 i podstawowej jedenastce w zdrowiu możemy wygrać z każdym.
Na wyjeździe to już niestety inna bajka...

Mimo wszystko bardzo duże rozczarowanie dzisiaj...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:26.