
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Nie, przez boisko.
Trawa była jak gąbka. Nasi skrzydłowi zamiast nabierać prędkości topili się w bagnie. Po 30 min byli zajechani jak po kilku spotkaniach. Mówili o tym poza kamerami. Biegański ostatnio się nie ugryzł zresztą w język wspominając tamten mecz. W Gliwicach bagna już nie ma, zresztą nawet w tych Niepołomicach boisko wygląda przypadkiem (?!) już lepiej. Będzie zaraz wyższa temperatura, nie trzeba mówić jak to będzie działać na Hiszpanów. Najważniejsze to jutro wygrać z Ruchem. To może być ostatni mecz gdzie będzie więcej walki niż gry w piłkę. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|