
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Psychologicznie piłkarze często zatrzymują się na 3 lub 7 kartkach, aby nie pauzować. Oni dobrze wiedzą ile mają i na ile roztropnie muszą grać, patrz choćby Duda który złapał 7 kartek w 19 meczach by w kolejnych 7 nie złapać ani jednej kartki.
Jak przetrzymają mecz z Ruchem, to później z Chojniczanka na pewno nikt się nie wykartkuje (moze znowu będzie mecz na 0 kartek, jak to ostatnio bywa). Później ŁKS, TBB, PBB, Zagłębie i Łeczna, więc tych meczów zostało już naprawdę mało, by kalkulować. Być może przed Zagłębiem ktoś się wykartkuje, ale czy będzie jeszcze sens? Niewykluczone że mecz z Łeczna, będzie już o nic, ale może tyle nie wybierajmy. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|