
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#10
|
|
Z reguły nie piszę w trakcie meczu, ale postanowiłem zrobić wyjątek
![]() No jak na razie Łasicki 3 kiksy w polu karnym, po każdym z nich mogła paść bramka. Elektryczny dziś jak nigdy. Z resztą Junca też dziś się ewidentnie bawi prądem. Cały czas próbujemy przebić się przez autobus. /edit : a teraz Rodado dłubie w gniazdku Jak my se sami nie wbijemy gola to GKS nie ma na to szans, bo przy tych naszych prezentach są po prostu daremni. Fajny jest ten Czarny Mudżyn z Afrika z ósemką, którego nazwiska nie będę próbował bez kopiowania napisać /edit2 : O dzięki Patryko, będę go nazywał Jamesem
Ostatnio edytowane przez s1mone : 04.03.2023 o godz. 18:37.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|