The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 25.02.2023, 09:04
wideo skrót & gole z meczu Wisła 2-1 Odra Opole

https://www.youtube.com/watch?v=2unDdPALEZY

Ogień!!!!
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 25.02.2023, 09:31
Młyński , głowa w jajach i wor na plecach , Jarocha kręcony na obronie przez jakiegoś gościa i eogile nie współpracuje z Villarem . Środek pola słabiutki . Biegansku dramat przy dośrodkowaniach , Mula top
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 25.02.2023, 09:54
Zdaje się że nikt nie wspomniał jeszcze o tym, że z hukiem upadła teza o tym, że naszym w 60 minucie tradycyjnie odcina prąd.
Było to już widać jakiś czas temu, ale to forum lubi powtarzać z upodobaniem nieprawdziwe tezy jeśli tylko z ich pomocą da się po kimś, na przykład po Sobolewskim, jeździć
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 25.02.2023, 10:06
Ogladam dalej ekstraklase i to ze gramy dosrodkowaniami nie rozni sie od tego jak gra Legia, Rakow, Lech. Tam tez na potege wrzucaja. Rodado jest calkiem bez formy a Bieganski pokazuje prsktycznie w kazdym meczu ze nie potrafi grac na przedpolu. Sobolewski swietnie przygotowal pilkarzy bo koncowka meczu a my dokrecamy srube.
Przydalby sie Zdenek bo on pasuje do takiego stylu. Cos tam zgra gorna pilke do Fernandeza a i w polu karnym tez sie przepcha i zapierdzieli bombe.
Mecz wygladal tak jak bedzie wygladala wiekszosc naszych meczow. Rywale beda sie bronic z nami i grac na kontre. Jedynie z czolowka bedzie ciekawiej bo podejma rywalizacje.
Taki mental pozwala wierzyc ze jak sie uda zagrac w barazach o wejscie do esa to nie spekaja nasi. W tmtym roku pamietam ze Arka sie zesrala i u siebie z chrobrym zagrala slaby mecz.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 25.02.2023, 10:16
Ondraszek nie wiadomo czy nadaje się do gry, ale Żyro tak i ma warunki żeby główkę zgrać. W sensie - granie wrzutek na filigranowych piłkarzy mało daje. Tak jak napisałem: gole strzelamy albo po zagraniach po ziemi, albo po SFG gdzie w polu karnym są wtedy nasi WYSOCY obrońcy.
Przy czym uważam że Rodado zagrał dobry mecz i miał duży udział przy pierwszej bramce, a niewiele brakło żeby sam ukłuł wcześniej. Może się przełamie bo stwarza zagrożenie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 25.02.2023, 10:16
Graliśmy bardzo słabo, ale w końcu doczekaliśmy czegoś co czego brakło w Ekstraklasie rok temu - wartościowi zmiennicy. Każdy kto wszedł z ławki nie odstawał poziomem od zawodnika, którego zastąpił a co za tym idzie mamy moc na grę 90 minut i kolejny raz pokazanie woli walki i chęci o ratowanie wyniku z 0:1.
Cieszy oko gra Sapały, bo widać że z każdym meczem coraz pewniej i lepiej wygląda w odbiorze, jednakże w kolejnym meczu posadził bym Rodado, bo gość zrobił zjazd formy tak niebywały że nie ma wręcz słów by to opisać. Benito może też dawać sporo z przodu a może taka rotacja obudzi trochę tego pierwszego.
Mula pokazał przez 45 minut tak jak w sparingach, czyli niezła kiwka i parę fajnych zagrań między obrońców zatem może swobodnie zastąpić Villara lub Młynka. Jaroch coś też nie może odnaleźć sięna boisku, kolejny mecz co najmniej mocno poprawny.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 25.02.2023, 10:18
Paradoksalnie zmarnowany karny wyszedł nam na dobre. W przypadku wyjścia na prowadzenie w okolicach 70 minuty późniejsza strata bramki byłaby pewna. Odra miała za mało czasu na wturlanie farfocla, choć przez te 5 minut zrobiło się z 2 razy gorąco min dzięki Moltenisowi.

Odra dość ciekawie rozbijała nasze ataki broniąc się w 10 w swoim polu karnym. Na szczęście karma wróciła za symulowanie, ociąganie się z wybiciem i pajacerkę.

Sędzia wczorajszego spotkania był DRAMATYCZNY. Wiele złych decyzji. Z 3-4 ewidentne faule, których nie zagwizdał dla nas, co najmniej dwa rogi - ten po zblokowanym strzale Rodadao w 1 połowie najlepszy, czy piłki które przekraczały linie autowe - ocena 3/10.

Jak zwykle musze pójść pod prąd (wbrew gawiedzi ) i nie podniecam się grą Fernandeza, tak jak niektórzy Rodado po pierwszym meczu.
Fajnie, że strzelił dwie bramki - ładnie wszedł, dołożył noge, jakośc jest. Mimo to moim zdaniem zagrał najsłabszy mecz po przerwie zimowej: masa STRAT - najlepsza jak Junca w 1 połowie szedł na obieg zostawiając lewą stronę pusta, a Fernandez jak junior traci piłke i idze akcja tamtą stroną - kojarzy ktoś? Sporo niecelnych podań, sporo strat niczym Duda. Wymagałem zdecydowanie więcej po jego grze, ale strzelił dwa gole, więc wychodzi na czysto.

Duda z Sapała kabaret, masa strat, masa niezrozumienia, masa piłek na plecy, masa niecelnych zagrań w odległości 2 metrów przez co przeciwnik z łatwością miał przechwyty.

Mula zrobił na mnie niesamowite wrażenie, już w jednym sparingu jak go widziałem było widać, że chłop jest dobry. Wczoraj ta zmiana dała na kompa, schodził z lewej do środka, rozgrywał, kiwał, przerzucał - może miał 2-3 kiepskie zagrania, ale całokształt genialny.

Dużo by pisać, w skrócie : brak pomysłu, gra kiepska z marnym rywalem u siebie (choć przestrzegałem przed lekceważeniem) - w pierwszej lidze nie ma łatwych meczy :d chyba, że Ruch i Łks od czasu do czas wygra 4:0

Wracając do konkretów:

Biegański 2/10 - przy utracie bramki 65% jego winy, 35% Moltenisa
Jaroch 3/10
Łasicki 6,5/10
Moltenis 3,5/10 - był pare razy ośmieszony i prawie wkręcony w ziemię, ale jakimś cudem koniuszkiem palców wybijał piłkę
Junca 3,5/10
Villar 2,5/10
Duda 3/10
Sapała 3/10
Fernandez 5/10 (z gry 3/10 minus jeden za karnego plus 2 za bramki plus 1 za wrażenia artystyczne - wychodzi 5, nie ma zmiłuj)
Młyński 2/10
Rodado 3/10

Kosowski tzn Mula 8,5/10
Benito 1,5/10
Powód: Korekta Łasicki z 7->6,5, Rodado 2,5->3
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 25.02.2023 o godz. 10:38.

Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 25.02.2023, 10:30
Biegański 4 - Jaroch 5, Moltenis 6, Lasicki 5, Żunka 7 - Villar 6, Sapala 5, Duda 10, Fernandez 8, Mlynski 4 - Rodado - 4


Zmiany

Mula 7
Tachi 5
Benito 5
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 25.02.2023, 11:02
Ależ mnie irytuje Jaroch. Czy my zawsze musimy mieć takich drewniaków na PO? Kto w miarę sensowny grał tam w ostatnich latach?
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 25.02.2023, 11:06
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Ależ mnie irytuje Jaroch. Czy my zawsze musimy mieć takich drewniaków na PO? Kto w miarę sensowny grał tam w ostatnich latach?
Bartkowski

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 25.02.2023, 11:59
Boban Jović też dawał radę.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 25.02.2023, 12:03
generalnie to od czasów Baszcza na PO , był albo chłop który w miare dawał spokój z tyłu , albo taki który potrafił z przodu coś ukąsić/asystować , ale z tylu przeciwnik miał autostrade na skrzydle , takiego któy łączy obie te cechy nei pamiętam

zresztą z lewej strony pod tym względem było jeszcze gorzej
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 25.02.2023, 12:29
E tam, Bartkowski był w miarę uniwersalny. Tak samo Burliga przed odejściem do Jagi. Jovic lepszy do przodu niż do tyłu.

Luźne spostrzeżenia na zimno :

1. Fernandez tragiczna pierwsza połowa i wcale nie chodzi o karnego. Wszystkie szanse na kontrę zaprzepaszczał przez kółeczka i straty. W drugiej za to dobrze się odnajdywał w polu karnym, piłka go tam ewidentnie szukała. No i ma jakość, więc wpadły dwa gole.
Jakby nie było - zawodnik meczu, ale tak czy siak wzbudził we mnie mocno ambiwalentne odczucia.

2. Rodado - walczy, biega, szarpie, stara się. To typowy napastnik jakiego lubią trenerzy. Nie zagrał złego meczu, powiedziałbym, że był co najmniej przyzwoity. Jednakże udowadnia, że ilość goli / mecz w poprzednich klubach nie była przypadkiem. To jest gość, który raz na jakiś czas wyczaruje coś z niczego (np. dzisiejszy strzał głową) i jest gwarancją walki i pressingu. Nic więcej, nic mniej.

3. Biegański lubi borowiki.

4. Villar jest dość jednowymiarowym piłkarzem. Dynamika, zwód i wrzutka na czuja. Sześć razy spierdzieli, za 7 wyjdzie ciasteczko. Jak na razie wrażenia estetyczne w skali szkolnej 2+, konkrety z przodu 4+).

5. Benito - kurde widać, że facet ma gaz i walczy. Na razie brakuje mu jakości, pytanie czy ją ma i się spala, bo chce za dużo pokazać, czy jej po prostu nie ma.

6. Mimo dużej przewagi w posiadaniu nie przekonuje mnie Duda z Sapałą. Ten pierwszy jak mu coś nie wyjdzie to potem znika na dłużej, ten drugi gra tak, żeby się nie zasapałać yyyy znaczy zasapać za bardzo.

7. Mula bardzo fajna jakościowa zmiana. Co nie zmienia faktu, że w tej rundzie Młynek ma lepsze liczby Piszę trochę przekornie, bo nie jestem jakimś wielkim fanem Młyńskiego.


/edit, do pepe72 :
Nie no, jak nie jechać gościa, który kolejny raz przy piłce dośrodkowanej w światło bramki dostaje małpiego rozumu? To nie jest jeden błąd, on odkąd u nas gra w ESA/1 lidze tego typu błąd popełnił z 6-7 razy. Najgorsze jest to, że on nie wie jak się zachować w tej sytuacji i ewidentnie nie uczy się na błędach.


Z resztą to nie był jego jedyny błąd we wczorajszym meczu. Raz mu się ubzdurało, że wyjdzie w okolicy 20-25 metra wybić piłkę. Tylko, że piłka była stykowa na naszego stopera/napastnika przeciwnika. Nie miał prawa wychodzić tak wysoko, skoro miał przed sobą stopera.
Na szczęście nasz stoper wybił i pewnie większość kibiców nawet nie zauważyła tego głupiego błędu. Jakby napastnik był szybszy i dziubnął piłkę to ze średnio groźnej sytuacji w której napastnik walczy z obrońcą i ma też przed sobą bramkarza, zrobiłaby się walka biegowa między napastnikiem a obrońcą do pustej bramki.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.02.2023 o godz. 12:57.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 25.02.2023, 12:44
Nie wiem skąd taka jazda po Biegańskim.
Z Arką wybronił wszystko co mógł.
Wczoraj, owszem jeden wielbłąd ale poza tym poprawna gra.
Brak konkurencji może powodować rozleniwienie ale może k...a bez przesady.

Do tych co nie "podniecają się" Fernandezem. To co sp...ł karnym odrobił w 2 połowie. Nie tylko strzeleniem 2 bramek.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 25.02.2023 o godz. 12:58.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 25.02.2023, 12:58
Staty meczu Wisła - Odra

Bramki: 2-1 (0-1)
Strzały celne: 7-1
Strzały niecelne: 5-2
Ataki: 104-49
Niebezpieczne ataki: 77-24
Posiadanie piłki (w %): 69-31
Rzuty rożne: 10-5
Żółte kartki: 4-0
Czerwone kartki: 0-0
Faule: 14-17
Niebezpieczne rzuty wolne: 1-2
Spalone: 1-1
Strzały w obramowanie: 0-0
Strzały zablokowane: 8-2
Strzały na bramkę: 20-5
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 25.02.2023, 13:08
s1mone napisał(a):Wyświetl post
...

/edit, do pepe72 :
Nie no, jak nie jechać gościa, który kolejny raz przy piłce dośrodkowanej w światło bramki dostaje małpiego rozumu? To nie jest jeden błąd, on odkąd u nas gra w ESA/1 lidze tego typu błąd popełnił z 6-7 razy. Najgorsze jest to, że on nie wie jak się zachować w tej sytuacji i ewidentnie nie uczy się na błędach.


Z resztą to nie był jego jedyny błąd we wczorajszym meczu. Raz mu się ubzdurało, że wyjdzie w okolicy 20-25 metra wybić piłkę. Tylko, że piłka była stykowa na naszego stopera/napastnika przeciwnika. Nie miał prawa wychodzić tak wysoko, skoro miał przed sobą stopera.
Na szczęście nasz stoper wybił i pewnie większość kibiców nawet nie zauważyła tego głupiego błędu. Jakby napastnik był szybszy i dziubnął piłkę to ze średnio groźnej sytuacji w której napastnik walczy z obrońcą i ma też przed sobą bramkarza, zrobiłaby się walka biegowa między napastnikiem a obrońcą do pustej bramki.
To chyba powinni trenerzy, w tym trener bramkarzy skorygować. To jeszcze jest dość młody zawodnik - 21 lat, a bramkarze są lepsi bliżej 30.
Poza tym po meczu z Arką też było nap...ie w Biegańskiego, choć wtedy był co najmniej drugim najlepszym piłkarzem na boisku.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 25.02.2023, 13:14
s1mone napisał(a):Wyświetl post

1. Fernandez tragiczna pierwsza połowa i wcale nie chodzi o karnego. Wszystkie szanse na kontrę zaprzepaszczał przez kółeczka i straty. W drugiej za to dobrze się odnajdywał w polu karnym, piłka go tam ewidentnie szukała. No i ma jakość, więc wpadły dwa gole.
Jakby nie było - zawodnik meczu, ale tak czy siak wzbudził we mnie mocno ambiwalentne odczucia.
Jaka, więc ocena dla Fernandeza ?

Benito dziś grał w sparingu, jakości niestety nie było widać.

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 25.02.2023, 14:47
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post

Biegański 2/10 - przy utracie bramki 65% jego winy, 35% Moltenisa

...
Fernandez 5/10 (z gry 3/10 minus jeden za karnego plus 2 za bramki plus 1 za wrażenia artystyczne - wychodzi 5, nie ma zmiłuj)
Widzę niekonsekwencję.

Skoro Fernandezowi wychodzi 5/10 to byłbym za tym, żeby przykładowemu Biegańskiemu policzyć podobnie
Skoro był winien bramce w 65% to za ogólny wynik meczu powinien dostać 3/10 gdybyśmy stracili punkty.
Plus to, że w innych sytuacjach robił co należało, za to ma słabe wybicia do przodu (w sensie piłka nie dolatuje nawet do środka i zwykle bez konkretnego celu) - 7/10 za całość meczu i wrażenia artystyczne.
Razem arytmetycznie wychodzi 5/10.

Tak, wiem, każdy ma swoje zdanie.

Czy mamy gdzie jeszcze coś w rodzaju instata?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 25.02.2023, 15:12
A dlaczego podobnie ? Babol bramkarski nie liczy się minus 1, co najmniej minus 2. 5 wyjściowa minus 2 babol minus jeden za inne o czym pisał min. s1mone wychodzi 2/10

Był winien w ogólnym rozrachunku, Moltenis mógł wybić, popełnił błąd, ale to nie była niewiadomo jaka piłka, aby nawet ta nieudana interwencja Moltenisa zwalniała z wybronienia tej wrzutki. Moltenis mógł lepiej się zachować co nie zmienia faktu, że Biegański puścił Pawełka.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 25.02.2023 o godz. 15:29.

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 25.02.2023, 15:49
Fajnie, że jest kolejna wygrana, martwi mnie jedynie, że długimi momentami w meczu nie istniejemy i później mamy 45 minut aby okazać się lepszym i to jeszcze odrabiając straty. Bo może się okazać, że w kolejnych meczach zabraknie czasu czy szczęścia i nie wygramy.

Wczoraj ich cisnęliśmy jak szmaty i w końcu widać, że chce im się grać, a nie biegają bez pomysłu i z mentalem chłopców do bicia. Oczywiście taktycznie wszystko jest bardziej zaawansowane ale skrócił bym to tak - na bokach skrzydlowi robią wiatr, pod bramką czai się Fernandez, a reszta czyli obrona i pomoc zapierdalają - ot cały przepis na I ligę i ekstraklasę. Bez woli walki i wybiegania żadnego meczu się nie wygra. Nam się obecnie chce i nawet przy wpadkach czyli utracie bramki na 0:1 z Arką czy Odrą, wszystko da się odrobić, tylko trzeba koncentracji i cisnąć swoje.

Brzęczek szybko by ich nauczył "gry", powoli, spokojnie, musimy się zgrać, I liga jest inna, ciężka, może za 10 lat się awansuje. I chłopy po wpajaniu takiego .......enia dzień dnia, stawali się szmatami, które tylko się modlą aby coś strzelić albo żeby stracić i żeby już było można odpuścić no bo niestety jest 0:1 więc się nie da, no nie ten dzień ale za kilka misięcy się nuczą I ligi.

Uważam, że ani tak wiele wiele lepszego składu niż za Brzęczka nie mamy, jakoś wiele lepiej to nie jest poukładane, po prostu mentalnie poszło do przodu, otworzyli głowy i grają, a to już wystarczy żeby nabić dużo punktów w I lidze. Ciekawe co dalej, bo obawiam się że spuchną albo przyjdą jakieś porażki i psycha siądzie. Zobaczymy, w końcu jest ciekawie i są jakieś emocje a nie gra jak pajace i atmosfera jak na stypie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 25.02.2023, 20:00
Obyś miał rację, ale ja się nie napalam. Bo z tego co pamiętam to Wuja z tymi samymi przeciwnikami też miał 9pts. Oby to żarło jak najdłużej.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 25.02.2023, 20:32
Trzeba żyć z meczu na mecz. Te trzy wygrane to już historia, teraz trzeba spiąć poślady na GKS i wyszarpać kolejny komplet punktów. Byle nie poczuli się zbyt zajebiści, bo seria wygranych skończy się jak u wujaszka Brzęczka w Tychach.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 25.02.2023, 23:34
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Trzeba żyć z meczu na mecz. Te trzy wygrane to już historia, teraz trzeba spiąć poślady na GKS i wyszarpać kolejny komplet punktów. Byle nie poczuli się zbyt zajebiści, bo seria wygranych skończy się jak u wujaszka Brzęczka w Tychach.
Realnie to niemal każdy mecz będzie wymagał walki i koncentracji, na nas wszyscy się spinają. Mimo to nie sądzę żeby po takiej gonitwie jak z Odrą czy po tym jak nas Arka gniotła nasi piłkarze poczuli się zbyt zajebiści. Jedyny pozytyw takiego przebiegu tych meczy. No i może jeszcze wiara że są w stanie odwrócić wynik meczu i walczyć skutecznie do końca.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 26.02.2023, 00:09
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Trzeba żyć z meczu na mecz. Te trzy wygrane to już historia, teraz trzeba spiąć poślady na GKS i wyszarpać kolejny komplet punktów. Byle nie poczuli się zbyt zajebiści, bo seria wygranych skończy się jak u wujaszka Brzęczka w Tychach.
Wystarczy że każdy jeden piłkarz szatni zacznie scrolowac tabele 1 ligi. I już jest sprowadzony na ziemię. A wątpię żeby był ktoś w tej szatni kto sprawdza ją mniej niż 5 razy w tygodniu.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 26.02.2023, 11:53
Na pozycji PO to od czasów Baszczyńskiego jedynym technicznym piłkarzem był Alvarez. Cała reszta to byli siepacze i tak jest po dzień dzisiejszy.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 26.02.2023, 15:18
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Na pozycji PO to od czasów Baszczyńskiego jedynym technicznym piłkarzem był Alvarez. Cała reszta to byli siepacze i tak jest po dzień dzisiejszy.
Czyli - dopóki Kiko nam nie ściągnie PO to będzie bida
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 26.02.2023, 15:52
Baszczyński to był obrońca reprezentacyjny, a na takich graczy to nas jeszcze przez parę lat nie będzie stać.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 26.02.2023, 16:58
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czyli - dopóki Kiko nam nie ściągnie PO to będzie bida
Nie wiem czy Kiko, czy ktokolwiek inny, ale na PO mamy gracza, który jest dość średni w obronie, a w grze do przodu króluje u niego przypadek, brak umiejętności i pomyślunku razy szczęście, lub jego brak.
Krytykowałem Jarocha praktycznie od początku jego pobytu w Wiśle, ale naiwnie sądziłem, że może na I ligę wystarczy, tymczasem zapomniałem, że krytykowałem go własnie za "popisy" w I-ligowej Wiśle.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 26.02.2023 o godz. 18:33.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 26.02.2023, 17:21
Zeszłej zimy bodajże kończył się kontrakt Grzesika w Warcie Poznań. nie skorzystaliśmy
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 26.02.2023, 19:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy Kiko, czy ktokolwiek inny, ale na PO mamy gracza, który jest dość średni w obronie, a w grze do przodu króluje u niego przypadek, brak umiejętności i pomyślunku razy szczęście, lub jego brak.
Krytykowałem Jarocha praktycznie od początku jego pobytu w Wiśle, ale naiwnie sądziłem, że może na I ligę wystarczy, tymczasem zapomniałem, że krytykowałem go własnie za "popisy" w I-ligowej Wiśle.
Twój opis pasuje zarówno do Jarocha, jak Gruszkowskiego, przynajmniej aktualnie. Jaroch długo prezentował się o wiele pewniej w obronie, pod koniec poprzedniej rundy miał spory zjazd i do teraz się nie odbił. W ofensywie to wszyscy poza Juncą niewiele prezentują.
Jaroch to jest podobno pierwszoligowy top. Lepsi trafiają do Ekstraklasy.
Na tle Junci to każdy nasz boczny obrońca będzie wyglądał niepoważnie, jakiegoś mega talentu nie znajdziemy...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:18.