
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#91
|
|
1. Zęby bolały od oglądania naszej gry w 1 połowie
2. Villar , Rodado i Duda byli dziś tragiczni 3. Duda w 1 połowie stracił piłkę w naszym polu karnym , przewrócił się i przeturlał po plecach gracza Arki to się nadawało do piłkarskich jaj4.Sobolewski to bardzo słaby trener 5.Najważniejsze 3 punkty |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#92
|
|
Cytat:
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#93
|
|
Ile trzeba wygrać to będziemy jutro wiedzieć po meczu GKS Podbeskidzie.
Jak dla nas to najlepiej by był remis. Na pewno awansowaliśmy na 8 miejsce a czy 7 to okaże się jutro. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#94
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#95
|
|
Wisła po raz ostatni wygrała w Gdyni w 2011 roku.
tak przez te 13 lat mielismy sklady ktore pokonały by obecną Wisłe samą ławką rezerwowych, a jednak to dopiero po 13 latach wygralismy. Zwyciestw sie nie sadzi.Poprstu pilka nozna polega na strzeleniu gola do duzego prostokąta i tyle. No i chodzi zeby strzelic wiecej o jedną bramke niz przeciwnik.Wszelkie dywagacje po naprawde trudnym meczu gdzie warchlaty przeciwnik spiał zwiercze tak mocno ze gdyby puscił gówno wylało by sie nad dachem stadionu,juz nie maja sensu ,zostaje uczyc sie na błedach. Juz nie zlicze ile razy bylismy i czulismy sie jak dzis warchalki,to taka jest po poprostu piłka nozna,mamy 3pkt ,idziemy w gore tabeli ,małymi kroczkami do minimum barażowego celu.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.02.2023 o godz. 21:57.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#96
|
Kolejna kolejka to mało bezpośrednich starć drużyn z miejsc 1-10, wyłącznie: ŁKS - Chrobry i Ruch Stal.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.02.2023 o godz. 22:18.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#97
|
|
Top6 ma średnie między 2,0 a 1,55
Jak wygramy kolejny mecz to będziemy mieć 1,57 Żeby wejść do Top6 musiały by się zdarzyć 3 warunki: 1. nasza wygrana z Odrą (dziś wygrała 2:0). 2. SAN-ARK 1X lub 2. CHR-CHO X2 i ŁKS-CHR 1X 3. GKSK-PBB X lub 3. GKSK-PBB 1 i ZGŁ-GKSK 1X lub 3. GKSK-PBB 2 i PBB-GKST X2 Możliwe ale nie takie wcale pewne. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#98
|
|
Brzeczek-ball do kwadratu ale nie bede biadolil. Ten chlew w Gdyni zawsze nam nie siedzial tak wiec te trzy punkty mocno doceniam.
|
|
|
|
Member
Od: 05.2013
Offline |
#99
|
|
Tak mówicie że Duda dzisiaj słabo , ale co miał zrobić gość który słusznie wyłapał kartkę i wie że kolejna sytuacja z marciniakiem jest nie do dyskusji bo to sędzia TOP
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#100
|
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#101
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#102
|
![]() A tutaj nasz zejebisty mur. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2020
Offline |
#103
|
|
Jak sytuacja z kartkami się przedstawia
po tej kolejce? Czy Duda i Fernandez nie mają pauzy na Odrę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2020
Offline |
#104
|
|
Ktoś jedną sztachetę zap.......ł , a to świnie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#105
|
![]() Nie popisali się nasi przy tej bramce, ale i tak daleko im do Rymaniaka. Ustawienie muru to zadanie bramkarza BTW.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.02.2023 o godz. 00:55.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#106
|
Luis nie zdobył w tym meczu kartonika, więc nie ma za co pauzować, Duda zdobył dziś 7 Pauzuje się za kolejno kartkę 4 ,8,12 itd, zagrożeni pauza na dziś są: Duda ,Luis, Szot, Colley i Młyński |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#107
|
![]() Tutaj jeszcze lepsze ujęcie, na którym widać, że Luis nie miał ochoty przyjmować tego uderzenia na twarz. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#108
|
|
Bramkarz ustawił. Ale nie przewidział, że się mur rozstąpi.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#109
|
![]() W pierwszej połowie gdyby był bramkarz w bramce to byłoby 0:0 z Arką na wyjeździe. Drugą połowę wygraliśmy 3:0. Arka niby atakowała, a ile strzałów celnych, niezablokowanych oddała? Jeden obroniony ładnie przez Biegańskiego i jedno strącenie głową które trudno nazwać strzałem. Skompromitowałeś się w przerwie więc próbujesz brnąć. Oceniać będziemy po 10 kolejce. PAMIĘTASZ? Czy ktoś wajchę przestawił z trybu bronienia na tryb zwalniania? Różnicy między grą za Brzęczka i grą teraz nie widzi tylko niewidomy. No i muszę przyznać że Moltenis zagrał super i w ataku i w obronie, Sobol ma nosa.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 19.02.2023 o godz. 05:07.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#110
|
|
Akurat w grze to żadnej różnicy nie ma. Jak graliśmy bezskładne gówno tak dalej gramy. Są piłkarze o lepszych umiejętnościach indywidualnych ale jako drużyna to wczoraj nie funkcjonowało.
Zmiana niewątpliwie nastąpiła w mentalności. Zobaczmy ile uda się nam wyciągnąć na darciu mordy i motywacji. ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#111
|
|
Darcie mordy i motywacja, to fundament na którym można budować. Co pokazał wynik. Wypłaciliśmy liścia napakowanej jak kabanos Arce na ich własnym kartoflisku. Jakiej gry się spodziewaliście kiedy całą pierwszą połowę tamci mieli założenie rąbać równo z trawą, a próby szybszego rozegrania wiązały się dużym ryzykiem przez stan boiska. Tam trzeba było wygrać sposobem i sposób okazał się ultra skuteczny.
Wygraliśmy dwa mecze, bramki 5:1, odrabiamy straty do czuba, a tu biadolenie... Nasi lepsi zawodnicy zaczynają powoli tą lepszość pokazywać, dawniej ją ukrywali to postęp który zmienia wszystko... ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#112
|
|
Ja tylko punktuje Twoje brednie o poprawie w grze.
To że wyniki się zgadzają to rzecz oczywista ale jak widać Ty już masz typowe dla kibica Wisły klapki na oczach. ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#113
|
|
Według mnie to:
1. Cieszy bezcenne zwycięstwo na trudnym terenie, z drużyną z którą walczymy o awans/baraże. 2. Cieszy wynik, który jest wyraźnie lepszy od gry... Niestety martwi: 1. bardzo słaba gra w I połowie 2. Swego rodzaju déjĂ. vu z poprzednich sezonów/rund, gdzie mieliśmy okresy fajnego punktowania pomimo słabej gry... bo jak pamiętamy po takich meczach, gdy wydawało się, że idzie w dobrym kierunku to przychodziły niewytłumaczalne kryzysy... Tak czy inaczej 3 punkty bardzo, bardzo cieszą, a martwi poziom gry... Niemniej jednak nie będę narzekał jak w tym stylu awansujemy do eklapy! Liczy się awans, a styl ma w naszym przypadku drugorzędne znaczenie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#114
|
|
Dyskusja Drozda i Wolfyego na temat obecnej gry mogłaby być epicka.
Jeden twierdzi cały czas, że Biegański ciągle gra źle oraz, że teraz gramy wyśmienicie, drugi uważa, że Sobola trzeba jak najszybciej zwolnić bo jest tragedia, a za Brzęczka było to samo/gorzej ale pisał, że debile krytykują, Wujowi trzeba dać czas bo jest on jedyną słuszną opcją. Fajnie to poczytać, takie dwie urojone wizje, dwóch gości, którzy najpierw sobie coś wymyślą, a później będą pod to szukać faktów i je wymyślać ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#115
|
|
Z tym jak najszybszym wyrzucaniem Sobola, to daliby sobie niektórzy na luz.
Trzeba dać mu popracować i modlić się oby wypaliło. A Wuja to powinien jeszcze teraz z liścia oberwać za tego swojego Rodado. Krzysiek Drzazga przy tym grajku to był kocur! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#116
|
|
Drozd widzi poprawę w grze, nie wiem gdzie xD
Tak jak i za Brzęczka wygraliśmy z Resovia i Arka. Widać gołym okiem, że teraz mamy paru grajków z dobrą wrzutką, czego nam brakowało wcześniej. Gramy to samo co za Brzęczka tylko dokładniej i skuteczniej z przodu (pytanie czy to kwestia lepszych umiejętności indywidualnych czy zwykły fart, mam nadzieję na to pierwsze) i trochę pasywniej w obronie (hiszpanie z niższych lig średnio umieją w pressingi), a tak poza tym to jest bardzo podobna gra co za Wuja. W Sobola nigdy za bardzo nie wierzyłem, ale skoro został trenerem to ma ode mnie kredyt zaufania. Niech mi udowodni, że się myliłem co do niego. A od Rodado wara! Wszak to najlepszy napastnik jaki grał w Wiśle od dekady! (c) CzerpiącyPiach
Ostatnio edytowane przez s1mone : 19.02.2023 o godz. 11:33.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#117
|
Podobnie jak już ktoś gdzieś napisał gość lepiej by się sprawdził eklapie, w pierwszej lidze to my Walujewa potrzebujemy a nie takiego Nieśmiałka. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#118
|
|
Jeśli ktoś obwinia Biegańskiego za pierwszą bramkę i uważa, że zna się na piłce to powinien zrewidować jedno z tych stwierdzeń.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#119
|
|
Z Rodado to może byłby pożytek, jak byśmy grali 2oma napastnikami, bo takto on nie ma żadnych predyspozycji, żeby samemu wykreować sobie sytację bo nie ma szybkości, czy skorzystać z dośrodkowania, bo jest niski. Oczywiście był kiedyś taki piłkarz Tomasz Frankowski, ale mówiąc delikatnie to inna liga.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#120
|
|
Prosta sprawa. Kiedy bramkarz w momencie strzału stoi w bramce to żadnego strzału nie obroni. Popatrz sobie gdzie stał Biegański. To, że była dziura w murze w jakimś stopniu go usprawiedliwia, ale strzał był mizerny spokojnie do wybicia tylko trzeba się potrafić rzucić, a Biegański w tym elemencie jest dramatyczny technicznie, zawsze ląduje na brzuchu co uniemożliwia sięganie dalej od niego lecących piłek, tutaj nawet nie próbował, ręcznik w bramce i tyle. To samo było przy strzale w słupek. Broda by tego wolnego sięgnął...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 19.02.2023 o godz. 13:41.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
||
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|