
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#61
|
https://youtu.be/IuUQ6wI0JNg?t=1004 że-na-da ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#62
|
|
dobra uj już tam z nimi , kolejny raz wbre wszelkiemu rozumowi , poczułem głód piłeczki w naszym wykonaniu i ogromnie nadzieje związane z nowym zaciagiem ,czuje ze dzisiaj resovia zostanie zgwałcona !!!!
napalony jestem jak na rewanż na Cyprze w dodatku https://youtu.be/aIqz90Qi494?t=555 uruchomiło wspomnienia , ach ileż sie zdzierało przy tym gardło w 1995 ... ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#63
|
|
Kolejni co przeżywają, jakby słowa na konferencjach miały jakiekolwiek znaczenie..
Ostateczny typ na wiosnę: 1. ŁKS 2. Wisła 3. Puszcza 4. Arka 5. Stal 6. Bruk-bet |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#64
|
Sobolewski niech się zajmie grą zespołu bo ta za jego kadencji wygląda żenująco. Będzie wygrywał na boisku to wszyscy będą szczęśliwi. Czego nam wszystkim życzę, ale w co średnio wierzę. No chyba że Hiszpanie od Kiko okażą się asami i sami pociągną ten wózek.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.02.2023 o godz. 10:46.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Online |
#65
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#66
|
|
@wolfy
Sobol jest jaki jest, jak się obroni wynikami to wyjdzie na niego. Bedzie mógł zamykać połowę sparingów/treningów i nic nikomu do tego. A że dziennikarze go podpalili jeszcze przed samym sparingiem, to mu się ulało. Trenerzy nie takie bzdury wygadują i póki są wyniki to ok się wybacza. I z tym pośmiewiskiem... Naprawdę ktoś to oglądał poza kibicami Wisły? A i tutaj bym się kłócił czy 3.5k to chociaż 5% kibiców Wisły. Kto w ogóle przywiązuje do nich wagę?! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Online |
#67
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#68
|
|
Był kąśliwy komentarz z "Gazecie Polskiej" gdzie pisano to co tutaj - że jeśli Sobolewski robi taki cyrk przed 14-tą Resovią to chyba nie do końca wierzy w tą świetnie wykonaną pracę. Nic więcej sobie nie przypominam. Sorry, jeśli coś takiego sprawia że Sobolewski zaczyna budować twierdzę...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.02.2023 o godz. 13:28.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#69
|
|
Ma ktoś linka do zakupu transmisji na Polsacie tak, żeby jakaś moneta została przekazana naszemu Klubowi?
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#70
|
Ale też zdania nie zmienię, więcej się o tym mówi niż to jest warte. Trener powiedział co chciał. Chciał utajnić sparing, chciał się do tego odnieść, temat do zapomnienia. Jak będą wyniki to obroni tą postawę, jak ich nie będzie to pogrąży. Mourinho jest taki przez całą karierę trenerska, ale ze osiąga wyniki to już nikogo to nie grzeje. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#71
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#72
|
https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508370 Połowa kasy leci do budżetu klubu (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link). PS. Mecz w Polsacie Sport Extra (piątek, godz. 20:20) |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#73
|
|
Sobol kontynuuje drogę obraną wcześniej przez Sarapatę i jej ekipę, środowiska kibicowskie, Mięttę z Mikołajewiczów, Jakuba XVI, brata Dawida i wujka Jurka, Jażdżynę czy w mniejszym stopniu Królewicza - ,,my jesteśmy święci, nie popełniamy błędów, tylko my wiemy co jest właściwe, reszta to spiskowcy, którym przeszkadza przejęcie klubu przez niezłomnych, bo chcą przejąć kontrolę nad Świętą Ziemią TS-u".
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#74
|
|
ale kabaret , ostatni taki gol to chyba jak brożek w derbach sie wyjebał i wyszla z tego asysta
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#75
|
|
druga bramka za to cukierek , WOlfy przepros Dude !
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#76
|
|
Nic specjalnego nie gramy, a Resovia bez sztycha...
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#77
|
|
Druga połowa to już klasyczna Wisła, mogliśmy coś strzelić jak i coś stracić. Kamyczek do ogródka na początek ta druga połowa, Panie Sobolewski.
![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#78
|
|
Wideo konferencja Sobolewskiego po meczu Wisła 2:0 Resovia:
https://www.youtube.com/watch?v=2ShNGAnApYQ
Ostatnio edytowane przez aNouc : 10.02.2023 o godz. 23:17.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#79
|
|
To był najlepszy mecz Kacpra Dudy w Wiśle, i to że względu na grę w defensywie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#80
|
|
Pytanie ile w dzisiejszym meczu było naszej siły, a ile słabości Resovii która niewiele pokazała. To co ważne, to że Hiszpanie pokazali próbkę umiejętności. Mieć kogoś z dośrodkowaniem na obu skrzydłach a nie mieć nikogo - gigatnyczna różnica. Do tego to nie są jakieś panienki, dzielnie znosili kopanie przez rzeszowskich drwali.
Niestety, nasza gra obronna nie wygląda za różowo, Resovia bardzo łatwo wypracowywała sobie okazje, zabrakło im umiejętności. Znowu siedliśmy w 60-tej minucie. Silniejszy rywal to wykorzysta. Jechałem po Dudzie to dziś go wyróżnię - napędził drugą akcję bramkową, miał dużo odbiorów i wywalczył sporo fauli. Kontuzja Bashy - Hiszpan do środka? Nie miałbym nic przeciwko. Dobry początek, ale nie na tyle żeby obawy zniknęły. Zwlaszcza że - niestety - druga połowa to już klasyczna Wisła Sobolewskiego/Brzęczka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.02.2023 o godz. 22:43.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#81
|
.Niby kiedy mogliśmy stracić? Wiadomo, że powinniśmy strzelić jeszcze ze dwie spokojnie gdyby było więcej wyrachowania... Ale jest wygrana zero z tyłu trzy punkty tylko się cieszyć. Moltenis to jest tykająca bomba, połowa "okazji" Resovii to jego zasługa, bramki też nie strzelił bo piłkę kopnął w stronę własnej bramki, gdyby nie swojak obrońcy to byłoby pozamiatane. Bardzo dobry Duda, odważnie, finezyjnie jak złapie pewność to pozamiata tą śmiszną ligę... Sędziowie niewidomi jak zwykle... ps. Do malkontentów. "Resovia mało pokazała" bo gra się tak jak przeciwnik pozwala. ![]()
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.02.2023 o godz. 22:49.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#82
|
|
Mecz taki ponad nasza przeciętną. Chociaż uważam, że dużo pomogła mega słaba Resovia, która jak to się ładnie w Polsce mówi, jeszcze nie weszła w rytm meczowy.
Mamy tak sam dobry terminarz teraz jak na początku sezonu za Brzęczka i to jest dobry moment na szybkie zgranie się i punktowanie. Później znowu będzie bolesna lub niebolesna weryfikacja z czołówką. Twierdzę, że mecz ponad przeciętną, bo wygrany łatwo i nie na takim farcie jak wygrywaliśmy za Brzęczka. Resovia nic nie pokazała, my jakieś akcje porobiliśmy, dwie bramki wciśnięte, na spokojnie 2:0 dowiezione. Mogę uznać, że jak na pierwszy mecz, nowych zawodników w skłądzie, to dobry omen na dalsze kolejki. Choć ogólnie to bez szału, plus połamany Basha więc też zaczynamy po swojemu tę rundę... Junca, podejrzewam, że gościu przyszedł tu na zasadzie "te pół roku to mogę w I lidze spędzić, jak nie będzie awansu to spadam, jak będzie awans to ewentualnie jeszcze jeden rok posiedzę w tej zapyziałej polskiej piłce, ale gdyby już po pół roku się trafił jakiś fajny transfer to czym prędzej uciekam" ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#83
|
|
Junca wygladał bardzo dobrze,zapowiada sie konretny grajek.
Tak samo Mika Villar ,asysta na 2;0..palce lizać. generalnie sami nowi zawodnicy na + ,Kiko widać wie gdzie szukac i mu to wychodzi. Mecz dla mnie napawa optymizmem,2 połowa słabsza ,ale mam wrazenie ze wynik podyktował zeby dać pograc Resovii ale i tak nic nie mogli zrobic. Dryzyna wygladała duzo lepiej niz w calej porpzedniej rundzie,a sam mecz oczywiscie duzy +.Oby tylko zapał nie wyparował by my poprstu tak mamy. No i wreszcie nie drzelismy o wynik w koncówce meczu,rzecz niespotykana . Trzeba zrobic wszytsko zeby zajac jak najwyzsze miejsce ,o bezposredni awans bedzie ciezko ale do barazy dojsc to obowiazek.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 10.02.2023 o godz. 23:04.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#84
|
|
O ile 1 połowa dała jakaś nadzieje, to druga zabiła ją z nawiązką. A ostatnie 20 minut to już bryndza totalna.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#85
|
Pierwsza to jednak w duzej mierze przypadkowa pierwsza bramka i jedyna fajna akcja z bramą Fernandeza, ale druga to spokój, kontrola, przyzwoite zmiany i nie danie Resovii nawet pierdnąć, co nam się kompletnie nie udawało w poprzedniej rundzie i było naszym głównym problemem, przez który tracilismy mnóstwo punktów. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#86
|
|
Wreszcie mecz Wisły na który można było patrzeć z przyjemnością. Hiszpanie zrobili różnice, którą najlepiej widać na przykładzie porównania gry Juncy z grą "wielkich talentów" typu Wachowiaka i Niewiadomskiego.
Przepaść. Widać, ile znaczy nawet tylko jeden zawodnik, który ma sensowną technikę użytkową. umie się ustawić i odpowiednio dośrodkować. Czyli coś, czego większość naszych tzw. "młodych zdolnych" nigdy nie miała i nie posiądzie. Żal, że tyle czasu straciliśmy na stawianie i ogrywanie zawodników takich jak Szot, Plewka, Starzyński itd, co dało nam tylko sportowe klęski, a finansowo wielkie G... Dobrze że polityka transferowa wróciła na lepsze, bardziej sensowne i rozsądne tory. Jestem optymistą przed dalszą częścią rundy wiosennej.
Ostatnio edytowane przez Markus : 10.02.2023 o godz. 23:16.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#87
|
|
To chyba pierwszy, moze drugi mecz w tym sezonie który można było oglądać w 2 połowie na całkowitym spokoju. W końcu była kontrola na boisku i bijącą od zawodników pewność siebie.
I 2 połowa była dla mnie własnie taka jakiej oczekuje. Wybieganie swojego meczu, bez niepotrzebnych strat. Wystarczy że wypad Basha, a Fernandez z Jarochem byli następni w kolejce do wyciecia. Fajnie oglądać kilka bramek, ale jeszcze lepiej zero z tyłu i szanowanie swoich sił. Trochę nie kupuje argumentów że słaba Resovia, nie są jeszcze w rytmie itd. a czy dzisiaj my jesteśmy już całkowicie zgrani? To nie jest jeszcze nasza najlepsza wersja. Nie w obliczu tyłu zmian. Można z lekkim optymizmem patrzeć na kolejne spotkania. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#88
|
|
mecz dobry na przetarcie .... Resovia to byla druzyna na poziomie 3 ligi ...zweryfikuje za tydzien mecz w gdyni , Moltenis pomimo fuksiarsiej odbitki to odramat - widac roznice , ale do hura optymizmu dluga droga ...nie ma juz czasu patrzec kto sie rozwija a kto nie - ta runda to ostatni dzwonek przed tragedia jakim bedzie brak awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#89
|
|
Cieszy wygrana, teraz pora na kolejne wygrane. Świetny Junca i Duda. Najsłabsi Rodado i Moltenis. Poza tym wszyscy na solidnym poziomie.
Btw Czy ta Resovia to III II czy I liga jesli chodzi o poziom to sie okaze w kolejnych meczach. My jak rozumiem zagralismy już na 100%? Wątpię. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#90
|
|
Poprzednio, tj. w drugiej kolejce tego sezonu też wygraliśmy z Resovią 2:0, a wiemy doskonale, że na koniec rundy zajęliśmy dopiero 10 miejsce. Zwycięstwo cieszy i tyle oby tak dalej... bo jak wiemy regularność w Wiśle obejmuje wyłącznie przegrywanie i remisowanie. Nie pamiętam kiedy ostatnio wygraliśmy kilka meczy pod rząd.
Villar i Junca zagrali fajnie ale to i tak o niczym nie świadczy... bo np. taki Rodado zaczął z jeszcze wyższego C... Pożyjemy, zobaczymy. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|