
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
Nadchodząca kolejka*
![]() Aktualna tabela* ![]() ![]() wracamy ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy
Offline |
#2
|
|
Tylko 3 pkt.
|
|
|
|
Member
Od: 03.2019
Skąd: Ruczaj
Offline |
#3
|
|
Wracamy do gry, nakręcamy się, czy wiadomo coś o niedostępnych piłkarzach na piątek?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#4
|
|
Mam nadzieję na 3 punkty po grze dającej chociaż cień nadziei, że coś z tego będzie.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#5
|
|
Ja, natomiast, mam nadzieję, że zobaczymy chociaż jakiś zalążek dobrze budowanej drużyny, jakieś przemyślane ustawienie, jakieś przemyślany sposób budowania akcji, elementy pozwalające wierzyć, że w kolejnych meczach nie będziemy musieli liczyć na żaden szczęśliwy traf, lecz że wszystko jest w rękach tej, oby drużyny, a nie zbieraniny kopaczy.
Że będzie szybkość, będzie siła w starciach 1 na 1, będzie agresja boiskowa i panowanie nad wydarzeniami na boisku. ... ale się rozmarzyłem |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#6
|
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#7
|
I ta nadzieja że kiedyś ten pech się od nas odwróci. Dużo zostało zrobione aby w końcu tak się stalo (co nie znaczy że nie mogło być więcej, lepiej, inaczej). Ktoś powiedział że Wisła jest Hiobem polskiej piłki. Pora żeby przestała nim być. Jak mamy liczyć się w walce o baraże to innego wyjścia niż 3 punkty w piątek sobie nie wyobrażam. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#8
|
|
Jaki pech? Co Ty karherop pie.....lisz. Zaden pech nie dotknal Wisly. Wszystko co sie wydarzylo, to gdzie dzisiaj jestesmy, jest wypadkowa tylko i wylacznie decyzji, ktore byly podejmowane. Nie ma to z pechem nic wspolnego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#9
|
|
Nie widzę innego scenariusza niż 3 pkt. Wierzę w lepszą postawę niż w poprzedniej rundzie. Skład mamy całkiem w porządku.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#10
|
|
Ten mecz i każdy następny to mecz o życie czyli o baraże...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#11
|
|
Nasi galacticos wyjdą napakowani jak kabanosy, pierwsze 20 minut to będzie ogień i 1:0 dla nas.
Potem klasyczne wycofanie i w drugiej połowie gol dla Resovii po stałym fragmencie. Po meczu Sobolewski wyjaśni że to jest początek, że drużyna wykonała świetną pracę i że on w nich wierzy. Proste ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#12
|
|
Widzę, że wiara w narodzie nie ginie. Też bym bardzo chciał żeby się wiele zmieniło ale myśląc na chłodno to wiele się nie zmieni bo... wiele się nie zmieniło...
Przywarł do nas gen przegrywów i trzeba wielkich zmian w kilku płaszczyznach aby się tego pozbyć. No i trzeba też fachowców a nie półproduktów na stanowiskach trenerów itp ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#13
|
|
Myślę że będzie 2:2.
![]()
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2012
Offline |
#14
|
|
Carte blanche.
Mają czystą kartę. Mogą odmienić los klubu jak awansują. Aby tego dokonać trzeba wygrywać z kolejki na kolejkę, nie ma czasu na rozruszanie i jakiekolwiek pomyłki. Albo zrobią co do nich należy albo zostaną nieudacznikami na zawsze. VAMOS! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#15
|
I nie zgodzę się że wszystko jest zależne od nas. Tym bardziej biorąc pod uwagę stratę punktowa do premiowanych miejsc. Pewnie tak z 90%. Kontuzje to często pech (choć nie zawsze ofc) Pomylki sędziowskie to przypadek (chciałbym tak myśleć,.choć patrząc na niektóre orły z gwizdkiem...). Stan boiska/warunki atmosferyczne/farfocle rywali/obijane poprzeczki - to losowość Możemy mówić że "liczymy tylko na siebie". Ale przy stracie 12 pkt do lidera to jednak musimy liczyć też na potknięcia rywali i dobre układy spotkań. Nic nie zmienia faktu że liczy się przede wszystkim nasza dobra, skuteczna i konsekwentna gra |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#16
|
|
Jestem pewien, że jak będziemy punktować ze średnią w okolicach 2 punktów na mecz, to nie będziemy się musieli na nikogo oglądać.
Kluczem są następne 3-4 spotkania, które albo zbudują w naszych wiarę, że może się udać, albo rozbiją totalnie team spirit, który mam nadzieję na zgrupowaniu w Turcji się urodził. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#17
|
|
Standardowo będzie nijako, czyli nietragicznie by wszystkich wyjebać na zbity pysk, nie będzie też świetnie/idealnie by móc świętować i liczyć się na szybki powrót do ekstraklasy. Zatem zremisujemy i nadal będziemy się łudzić, że przecież jest szansa, to pierwszy mecz, muszę się zgrać, nie było najgorzej.
Prawda jest taka, że potrzebujemy maszyny do zabijania, każdy mecz wygrywamy, jak na początku Cupiała. Tylko wtedy mamy szanse na awans. ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#18
|
|
W Rzeszowie wygraliśmy 2:0
18' Michał Żyro 79' Igor Łasicki Resovia po 18 kolejkach jest na 14 miejscu (my na 10) z 17 punktami (my 24). Jak myślimy o barażach to takie mecze musimy wygrywać. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#19
|
|
2:2.......
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#20
|
|
Ja nie wierzę w obietnice awansu. Co runde słysza szumne zapowiedzi. A wychodzi na to ze staczamy się coraz niżej.
Wierzę natomiast, że mamy zespół najlepszy w tej buraczanej 1 lidze. 2:1 dla Wisły |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#21
|
|
Jak to co rundę słyszysz szumne zapowiedzi? Przecież przed rundą jesienną największy zarzut do zarządu i sztabu był taki, że nie zapowiedzieli wprost walki o powrót do Ekstraklasy.
Ja obstawiam awans do ESY po barażach.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 06.02.2023 o godz. 18:45.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#22
|
|
Jutro (wtorek) od godziny 16:00 rusza sprzedaż biletów na mecz Wisła vs Resovia oraz karnetów na rundę wiosenną. Sprzedaż obejmie wyłącznie trybunę C.
Cennik biletów na mecz Wisła vs Resovia na sektor C: - Dziecięcy: 10 złotych - Normalny: 25 złotych - Ulgowy: 19 złotych Cennik karnetów na rundę wiosenną na sektor C: - Dziecięcy: 75 złotych - Normalny: 185 złotych - Ulgowy: 140 złotych bilety.wisla.krakow.pl - www.instagram.com/wislakrakowsa
Ostatnio edytowane przez aNouc : 07.02.2023 o godz. 23:22.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#23
|
|
Chciałbym żeby poprawiła się atmosfera wokół Klubu. Piłkarzom i całemu sztabowi przyda się trochę spokoju. Dlatego mam nadzieję, że wygramy zdecydowanie, ale też zobaczymy zalążek solidnej drużyny. Jak chodzi o sam awans to będzie ciężko, strata jest duża. Ważne żeby walczyli do samego końca
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#24
|
? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#25
|
Przed poprzednia nikt nie zapowiadał awansu |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#26
|
|
Tak z ciekawosci zapytam czy potrafisz klaskac jadrami?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#27
|
Ba, ja w sparingu z Lask miałem Deja Vu jak nasze asy zaczęły robić rekontrukcję poprzedniej rundy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.02.2023 o godz. 11:29.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#28
|
|
Niby pisałem wcześniej, że czekam na nową rundę bez emocji, ale ostatni tydzień strasznie się wlecze.
Niech już będzie ten piątek i niech wiem: będzie chleb z tej mąki czy nie będzie? |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#29
|
|
Ja nie mam bladego pojecia
Serce mowi ze bedzie, logika, ze skoro Kiko robil transfery, to sa to realne wzmocnienia. Ale ta sama logika podpowiada, ze robiac stale to samo nie mozna oczekiwac innych rezultatow niz wczesniej. A troche robimy to samo (Sobol). |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#30
|
|
Tu trzeba wjechać na pełnej ku**wie i wygrać ten mecz. Żadne remisy, tu nie ma czasu żeby się "rozkręcać" i "oswajać" z ligą.
Zobaczymy co były warte te wszystkie zmiany kadrowe. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|