
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#29
|
|
To były piękne Mistrzostwa Świata.
Wygrała najlepsza drużyna na tym turnieju, a Messi tym samym stał się najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej. Pod względem czysto sportowym szkoda jedynie półfinałów. Były dwie drużyny, które tam niekoniecznie pasowały. Półfinał Argentyna - Brazylia to byłoby coś. Tego zabrakło. Chorwacja już w zasadzie w fazie grupowej powinna odpaść (Lukaku zmarnował kilka setek), a Brazylia też w głupi sposób z nimi odpadła. A Maroko? Grało znakomicie w obronie, piłkarze wykazywali się sporym zaangażowaniem, determinacją, nieustępliwością mimo słabszych umiejętności. W meczu z Portugalią mieli bardzo dużo szczęścia, bo Portugalii zabrakło tej bramki, bo pewnie wtedy poszliby za ciosem. Francja nie zachwycała w fazie pucharowej, z Anglią mogli odpaść, ale też brawa dla nich, że trochę niespodziewanie zareagowali w finale z Argentyną i odrobili straty, co spowodowało, że ten finał zapisze się w historii jako chyba najlepszy. Warto też podkreślić bardzo dobre sędziowanie w finale. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie postawa Marciniaka i jego asystentów. Nawet w mistrzostwach rozgrywanych w kraju arabskim, Watykan górą. Czyli bez zmian. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|