
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu
Offline |
#11
|
|
Pamiętam jak Pasiecznego cisnęli na Q&A o Hiszpanów z niższych lig. Stwierdził, że ten rynek jest makabrycznie przedrenowany. Wtedy i dziś sobie sprawdziłem. Przed przyjściem Kiko w ESA było 4 Hiszpanów. Później zaczął się dynamiczny wzrost, a od 2-3 lat jest to liczba regularnie oscylująca pomiędzy 20-25. Jestem bardzo umiarkowanym optymistą. Raczej nie jesteśmy jedynym krajem, który odkrył, że z niższych lig hiszpańskich można wyciągać relatywnie tanie piłkarskie perełki. Chociaż i tak napawa mnie to większym optymizmem niż robienie Fergusona z Wuja.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|