
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#11
|
|
Ten Piknik to kolejny klakier?
Krytyka właścicieli to tylko domena kibiców w Polsce? Lol. W Manchesterze United od lat są protesty przeciwko właścicielom i to na o wiele większą skalę. Wystarczy poczytać. W Newcastle przez lata protestowano przeciwko słabym wynikom i właścicielowi, który marnuje ogromny potencjał tego klubu. To takie dwa najbardziej znane przykłady. Wisła bardzo spokojnie spadła, nic się nie działo. Wujek z bratem bezkarnie zaorali Wisłę i co? Wujek nie poczuwa się do odpowiedzialności, ma jeszcze pretensje, że było złe nastawienie kibiców do niego. Dokonał największej kompromitacji w historii klubu i jeszcze jest na tyle bezczelny, że cały czas poucza. Gdyby nie był wujkiem, to po spadku byłby wysłany na taczkach do siedziby Cracovii. Nie został pociągnięty do odpowiedzialności karnej za narażenie Wisły na wielomilionowe straty. Zresztą, krytyka dopiero pojawiła się w ostatnich miesiącach, ale w dalszym ciągu jest słaba, mało widoczna (to zasługa też sociosów, że nie chcą wystąpić przeciwko szkodnikom i dalej są klakierami). Przez miesiące Billettieri mógł poczytać, że jest święty, itp., tak samo jak Królewicz i Tomek, więc finalnie ostatnia krytyka ze strony kibiców to w dalszym ciągu mały procencik tego wielomiesięcznego klakierstwa, kłamliwej bajki o ratowaniu, itd. Taki klub jak Wisła nie może spaść. Tak samo jak Barcelona, Real, Bayern, Liverpool. Oczywiście zachowując proporcje, ale Wisła to obok Legii największy klub w tym kraju, a nie klub, który ma być w środku tabeli pierwszej ligi.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 14.11.2022 o godz. 13:24.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|