
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#1
|
|
Jak sie przegrywa rok temu z Legią czy Amiką to mozna bylo to przełknać
ale jak sie dostaje oklep z Niepołomicami,Głogwami czy Stalami Rzeszów to wiedz ze cos jest tu nie tak a trener przed meczem zaczyna opowiadać jaka to Stal Rzeszów to dobra druzyna,wiec moze 1 liga to tez dla Wisly za wysokie progi? no litosci ,gramy lige nizej i dalej robią nas jak chcą,nie ma schematów,mysli ,taktyki,nie ma nic.A to 1 ligowe bagno ,2 klasy nizej niz Ekstraklasa.No komedia poprpstu. z tymi ludzi wymagac normalniej postawy czy to na salonach czy na boisku to rzecz chyba niewykonalna,caly czas te same błedy i usprawiedliwiania sie przed kibicami albo i przed samym sobą.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 10.09.2022 o godz. 23:01.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|