
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#11
|
Jakby ten Borys z Francji został zgłoszony to fajnie aby zagrał Fernandez zagrać.nie może. Brawo PZPN Cisse kontuzja mięśniowa Występ Bashy jest bez sensu. Jego zdrowiem należy gospodarować oszczędnie. Lepiej niech zagra Plewka bo on ma zdrowie do biegania a doświadczenie w jego przypadku jest towarem deficytowem Rodado musi łapać kolejne minuty Ja bym tak wyszedł: Broda- Gruszkowski, Łasicki, Borys, Wachowiak- Żyro, Plewka, Talar, Duda, Starzyński - Rodado Do zmiany: Szywacz, Szot, Skrobanski, Bartoń, Chmiel Awans nie jest nam szczególnie potrzebny a zawodników trzeba zgrywać. Nie byłbym zaskoczony gdybyśmy w którymś meczu wyszli taką właśnie linią.obrony. Duda ostatnio sobie nie pograł. Zastanawiałbym się jeszcze nad Baltom i Gruszkowskim na skrzydle zamiast Żyry ale wolałbym wykorzystać ten mecz na zgrywanie Gruszki z Żyro oraz przygotowywaniem "byczka" na grę na swojej nominalnej pozycji ![]()
Ad augusta per angusta
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|