
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#11
|
|
Jeszcze niedawno niektórzy tu na forum udowadniali, że w przewadze gra się trudniej, bo przeciwnik ustawia autobus. Jakieś świry nawet wrzucały statystyki z Europy z takich meczów
No chyba, że dotyczy to Wisły Kraków, klubu której trener nie ma za grosz pojęcia o taktyce, co udowadnia po raz kolejny. Wcześniej bezsensowne cofnięcia się całej drużyny przy prowadzeniu 1:0 (wtedy fartem dowieźliśmy), dziś nawet autobusu nie umie ustawić, chyba że to taki autobus bez okien. Ta droga połowa to był piłkarski kryminał. Najgorsza połowa w tym sezonie. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|