The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.07.2022, 00:18
O Dawidzie nie ma co pisać, bo to jedna z bardziej negatywnych postaci w całej historii klubu - jeden z większych symboli spadku. Już za sprawę Buksy powinien odejść, ale dostał zgodę na wielomiesięczne działanie przeciwko Wiśle. Pewnie teraz schowają go w poczekalni.

Natomiast Tomek, no cóż.

Przecież jako jeden z współwłaścicieli też jest odpowiedzialny za obecną sytuację, mimo iż w teorii był schowany za braćmi. Teraz pewnie będzie trwało przekonywanie, że Jażdżyński nic nie wiedział, nic nie robił złego w kontekście procesu spadkowego, itp.

Jażdżyński kreuje się na wielkiego intelektualistę, a słynna konferencja pokazała, że słoma z butów mu wychodzi. Wydaje mu się, że jest wyjątkowy, że jest elitą. A piękny garnitur to chyba jego jedyna cecha.

Jażdżyński przypomina mi Tomasza Lisa pod względem arogancji, bezczelności, przekonania o swojej nieomylności według zasady ,,jestem świetny, a reszta to idioci".

Z pewnością nie byłaby to dobra zmiana. To wzmocnienie przekonania, że to tylko Trójca Święta może rządzić, a przyjacielskie teksty w Interii broniące obecnych właścicieli wskazują, że Tomek lubi pouczać i chyba to główny tej zmiany. To typ tzw. ,,korporacyjnego intelektualisty". Stosuje specjalistyczną nowomowę z której nic dobrego nie wyniknęło. Choć wielu się na to nabrało.

Pewnie teraz zacznie się kolejna wersja kolejnej propagandy.

W końcu nauki Ludwika nie poszły na marne.

Jestem przeciwny tej nominacji. Jakub po trzech latach powinien znaleźć kogoś kompetentnego, a w tym przypadku nie może to być osoba zamieszana w spadek, bo to jest ostateczna dyskwalifikacja.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 28.07.2022 o godz. 00:21.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:44.