
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 08.2011
Offline |
#11
|
|
Prędzej odejdzie Królewski albo Jazdzynski (albo obaj). Dla Blaszczykowskich Wisła w I lidze to nie jest zły układ, kasa się w miarę zgadza a nie są tak na swieczniku jak w Ekstraklasie. Być moze jakiś konkretny protest ze strony kibiców coś trochę by ruszyl... Przy czym patrząc w ten sposób to jest dramat bo kibice nie chcą się odwracać od klubu w ciężkiej sytuacji a właścicieli .... obchodzi co się krzyczy z trybun dopóki ludzie chodzą i hajs się zgadza. Sam bym nie wiedział czy bojkotować mecze bo miałbym poczucie zabijania klubu a z drugiej strony chodząc finansuję działania których nie popieram.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|