
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#11
|
|
Ja bym to streścił w jednym zdaniu. Z czym zawali Wisła, to i tak będzie zapisane na konto trzech osób. Jak nie bezpośrednio, to pośrednio.
Nawet jeśli decyzję w owym czasie będzie popierać 90% kibiców. Efekt tego co się stało (spadek) będzie teraz tylko taki, że trio będzie chciało za wszelką cenę swoimi siłami odbudować pozycję klubu. To czy to dobrze czy nie, kazdy uważa inaczej, ale nie przewiduje innego scenariusza. Choć plotki były różne. Dobrze że dopuścili Życzkowskiego do zarządzania, ale nie wiem na ile ma on kompetencje stricte do działania w klubie sportowym. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|