The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 20.06.2022, 15:11
Co do karnetów to cena musi być adekwatna do ligi w jakiej Wisła gra. Nikt nie zapłaci za karnet tyle ile w Ekstraklasie, (może jakiś mały procent). Większość nie zamierza płacić za produkt nierynkowej ceny, ponieważ poziom spadł. W Ekstraklasie mieliśmy jedne z najwyższych cen co można było jeszcze tłumaczyć tym, że była to najwyższa klasa rozgrywkowa, ale tu to nie przejdzie.

Kibic już przejrzał na oczy i nie lubi być mamiony jak ostatnio tym, że musi zapłacić większą cenę, ponieważ dobrzy piłkarze w Ekstraklasie muszą kosztować. Jednak życie pokazało, że nie muszą, ale trzeba mieć więcej pojęcia niż zabawa w Football Menadżera. Miliony złotych kibiców zostały zmarnowane na prowizje dla agentów i wynagrodzenia dla piłkarskiego szrotu.

Kto chce zapłacić więcej za karnet niech lepiej zapisze się do Socios, a nie gada głupoty, że cena musi być wysoka. Bo jak widzę ankietę, gdzie klub kolejny raz chce żerować na uczuciach i miłości do klubu to robi mi się niedobrze. Jak nie zapłacisz więcej to zostaniemy przez Ciebie w I lidze! To Ty będziesz wtedy winny! Za stary już jestem na takie marketingowe chwyty. Oj, nie ze mną takie numery, nie ze mną...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 21.06.2022 o godz. 21:14.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:48.