The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.06.2022, 23:33
Aalcman napisał(a):Wyświetl post
Skoro tak jak piszą Lucjusz i s1mone, z kasą byliśmy w plecy to może:
- nie należało odpalać projektu "krakowska piłka", skoro przez dwa wcześniejsze sezony szorowaliśmy tyłkiem po dnie tabeli
- nie należało ściągać trenera, który znany jest ze stylu gry wymagającego bardzo dobrych piłkarzy
- nie należało ściągać tabunu piłkarzy, być może dobrych, ale za to słabych mentalnie
- nie należało przepalać 500 tyś. Euro za gościa, który podobno ma zadatki na dobrego grajka

- należało skupić się na zatrudnieniu trenera, który będzie potrafił stworzyć solidną drużynę, w oparciu o tych piłkarzy, których mieliśmy na liście plac plus kilku nowych, którzy będą pasowali do jego koncepcji
- należało dyrektorowi sportowemu, skoro się go zatrudniło, dać jednak więcej czasu niż jedno okienko
Ale to akurat jest oczywiste. I wskazuje tylko na odklejenie osób zarządzających klubem. A właściwie tej części, która powinna mieć większe pojęcie o kwestiach sportowych niż Jażdżyński i Królewski.

W skrócie Wisła w pierwszej lidze będzie pewnie słabsza niż ta z poprzedniego sezonu. Pytanie brzmi na co to wystarczy. Mam przeczucie, przynajmniej na tym etapie, że do ekstraklasy nie wrócimy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:06.