
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#11
|
|
Według mnie te ceny które podałeś są zdecydowanie za niskie.Pozbyć za czapkę gruszek to my możemy zawodników z którymi nie wiążemy przyszłości.Zawodnicy których wymieniłeś mogą być sprzedani ale za sumy lekko licząc dwa razy wyższe.Klub powinien zrobić wszystko by ich zatrzymać,wszystko by awansować w kolejnym sezonie a po awansie wszystko by nie przeprowadzać kolejnej rewolucji.Wszystko łącznie z poproszeniem kibiców o pomoc.
I tu pojawia się problem bo siedząc cicho i nie komunikując kompletnie niczego co się w tej chwili w klubie dzieje o tą pomoc może być trudno |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|