
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#1
|
|
Domaganie się dymisji zarządu i trenera w takiej chwili jest oszołomstwem. Nie należy przeszkadzać im w pracy - czasu mało, a skala wyzwań ogromna. Jak będziemy im się teraz narzucać z naszymi żalami, to Dawid się rozproszy i zakontraktuje cały tartak z Trnavy, a Wuja wygra jeden mecz z dwudziestu. Tak że mordy w kubeł, panowie pracują.
Dobrze że jest Wolfy, samotyn yntelektualysta, wytłumaczyl mi jak to działa. A w ogóle to gdyby nie Kuba, nie byłoby Wisły w ogóle, więc jest teraz jego zabawką i może ją sobie popsuć albo np. .......nąć nią o ścianę, bo jest jego. Czego nie rozumiecie? |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|