
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#11
|
|
I właśnie tu się zastanawiam czy tego samego nie powinniśmy powiedzieć o Brzęczku. Napompowała go przygoda z reprezentacją ale czy to jest trener z warsztatem - mam duże wątpliwości. Po prostu nie jestem do końca przekonany, że budowę drużyny powinno powierzać się trenerowi, który przed chwilą z hukiem spadł z Ekstraklasy. I tu już abstrahuję od warsztatu, umiejętności i wiedzy stricte związanej z zawodem trenera ale chodzi o sferę psychiczną i dotarcie do głów piłkarzy, żeby Ci poszli za nim w przysłowiowy "ogień". Wątpię.
![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|