The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.05.2022, 07:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dobra, teraz emocje może już u niektórych opadają, to jedna uwaga dlaczego Brzęczek + Brożek to jedyna realna opcja:
mamy połowę maja, pierwsza liga zaczyna się w lipcu. W tym czasie trzeba skonpletować nowy budżet, porozmawiać ze sponsorami i dłużnikami, zbudować niemal od zera drużynę na pierwszą ligę, zrobić jeszcze jakiś obóz i sparingi.
I gramy.
W takiej optyce s.......enie się z ligi to jedynie wypadek przy pracy: Nic się nie stało, otrzepujemy się, jedziemy dalej, nie róbcie planów na maj, ależ to będzie żarło, potrzymajcie nam piwo, no przecież przeprosiliśmy. "I gramy."

Otóż nie, to nie wypadek i niefart, tylko ku.r.wa Armageddon, katastrofa, tragedia i bezprecedensowy popis nieudolności i buty. Brzęczek to jedyna opcja na teraz? Być może, ale kto tak powiedział? W zdrowej strukturze takie decyzje podejmuje zarząd po ocenie pracy trenera. "I gramy."

W poniedziałek nasz zarząd powinien był podać się do dymisji i poinformować o tym opinię publiczną. W poniedziałek nasz sztab szkoleniowy powinien był podać się do dymisji i poinformować o tym opinię publiczną. We wtorek powinien być komunikat rady nadzorczej, jakie decyzje w sprawie tych dymisji podjęła i dlaczego. Tak wygląda branie na klatę odpowiedzialności u dorosłych ludzi. Mamy ciąg dalszy kompromitacji: słyszałem już o koniecznościrenegocjowania kontraktów, o konieczności zwolnień,nie słyszałem słowa o cięciu zarobków panów prezesów. "I gramy."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:58.