The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 17.05.2022, 12:30
Nie chcę wracać do Hybali bo to nie ma sensu , Zatrudnienie go bez uprzedniego prześwietlenia było błędem ale większym błędem było robienie szopki zamiast się go pozbyć. Po co to było ? trzymanie na kontrakcie gościa , którego nie chcą w klubie po to żeby coś mu udowodnić i robić dramy ? Nie rozumiem tego ....

Natomiast ja widzę jeden problem z trenerami ( pomijam szrot sprowadzony ) mianowicie mam wrażenie , że trener miał wpasować się w ogólną politykę klubu względem piłkarzy - jest ok, głaskanie po głowie , wyniki są do d... ale w sumie jakie mają być skoro 3 lata temu byliśmy prawie w IV lidze... Każdy inny trener , który nie zgodziłby się na takie standardy z automatu wpadłbym w konflikt z drużyną a zaraz po tym z Kubą. Ktoś powie , że była wymiana piłkarzy spora przy Guli no ale przecież czuć jaka jest atmosfera pobłażliwości w klubie ? Niestety to też kamyk do naszego ogródka, kibiców. Wiadomo , że zagraniczny piłkarz nie będzie umierał za klub ( w sumie polski też ale przynajmniej wie jaki status ma Wisła ) ale obrazek z Radomia dla mnie jest dopełnieniem tej pobłażliwości - większość piłkarzy przyjęła spadek jakby przegrali po prostu kolejny mecz, nic więcej.

Kolejna sprawa , że w klubie są obrotowe drzwi - piłkarze wpadają na chwilę i zaraz wychodzą . Więc to też swoje robi - myślicie , że część piłkarzy nie myślała w niedzielę na zasadzie " zaraz mi sie kończy kontrakt , po co mam walczyć na całego jak spadek praktycznie pewny, jeszcze złapię kontuzję i kto mnie weźmie latem ? "
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 17.05.2022 o godz. 12:35.
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:21.