The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 09.05.2022, 16:54
W sumie to gadanie na Gulę jaki zły i wywyższanie Brzęczka to jest trochę paradoks.
Czy Gula był bogiem w tym klubie? Nie. Także zwalanie na niego wszystkich win za transfery, że on tu szrotu swojego naściągał itd jest trochę nie na miejscu. Po tym był ten cały dyrektor sportowy i trio żeby budować razem drużynę.

Znowu jest udawanie, że przyszedł jakiś debil z zewnątrz i sam wszystko zepsuł. Drużyny nie przygotował, miał swoją wizję gry, która nie wychodziła, zawodników sobie nasprowadzał itp

Jak spojrzeć na liczby to Gula = Brzęczek. W naszym patologicznym układzie gdzie ciągle sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie od kilku sezonów jest jedna zależność, nowy trener = na chwilę lepsza gra i wyniki, a później już wyjebane i równia pochyła.

Także zamydlanie sobie oczu, że Gula był wyjątkiem, był gorszy i znowu mamy super trenera, który sprząta bajzel po poprzedniku jest śmieszne.

Brzęczka już spotkało to samo. Chwila lepszych meczów, lepszej gry, zdobywania bramek i już się pseudo kopacze obrazili czy załamali, wyników, bramek, strzałów brak. Już 5 minut Brzęczka z tą druzyną minęło.

I wystarczy tylko spojrzeć na statystyki, na jakim miejscu i z jaką przewagę Brzęczek przejął drużynę po Guli, jaka jest srednia punktować Brzęczka i Guli itp

Drużyna Guli po 11 meczach (tyle co teraz ma drużyna Brzęćzka) miała 14 pkt, więcej przewagi nad ekipami z miejsc 15-17 niż drużyna Brzęczka po 11 meczach. I w tych meczach Gula grał z Górnikiem, Piastem, Pogonią, Lechem, Legią, Lechią i Rakowem. Może szału nie było ale ta drużyna chociaż umiała wygrywać, a to z Legią, a to z Górnikiem na wyjeździe, a to z Łęczną itp I to robiło tę różnicę. Brzęczek co mecz gub punkty, Gula może dostawał w....... 0:5 ale częściej wygrywał.

A czy on miał jakiś lepszy skład? Co, może jemu robotę robił Yeboah i El Mahdioui? Przecież on miał na boisku Klimenta, Skvarkę, młodziakó naszych kochanych, jeszcze dostał klopsa w postaci wytransferowania Lisa po pierwszej kolejce a w bramce stanął młokos Biegański. Brzęczek miał tak samo, kupę drewna i ze dwóch wartościowych gości dostał jak Poletanovic i Fernandez.

To nie chodzi o to, żeby się wymądrzać i kłócić, tylko żeby zrozumieć sedno problemu. A ono leży tylko i wyłącznie w złym zarządzaniu drużyną i dawaniu złego przykładu z góry. Zobaczcie jak Wisłę traktują jej piłkarze, Buksa wyłożył chuja na Kubę, na Wisłę na nas i w tym samym sezonie takiego samego, tylko ciemnego chuja wyłóżył Forbes.

To też wiele mówi jaka jest atmosfera, podejście, organizacja, skoro piłkarze tak bezproblemowo plują w twarz właścicielom, klubowi i kibicom to chyba nienajlepiej to świadczy o "dream spirit". W filmikach i tłumaczeniach Kuby to wszystko łądnie wygląda, w rzeczywistości ta cała marka i projekt to kwestia fajnego marketingu - jak ta podnieta Gulą i Pasiecznym, a wcześniej podnieta Hyballą.

I można tak porównywać Brzęczka, Gulę, przerzucać się argumentami, wiele różnić się nie znajdzie, one są minimalne, jeden dostał gorącego kartofla, ale za to na 13 miejscu w tabeli, drugi miał zespół od początku sezonu ale to te same patałachy co są teraz w Wiśle, jeden miał 3 czy 4 pkt więcej po 11 meczach, po prostu wygrał ze 2-3 razy więcej mając mniej remisów, to są minimalne różnice.
Można się gównem przerzucać do woli, co nie zmieni faktu, że zarząd Wisły pozostaje ten sam i to od nich zależy czy się obudzą czy nie.

Jak dla mnie, powtarzam, idziemy nadal w złą stronę, za dużo rodziny, lizania się po fiutach, tu nie ma człowieka, który będzie patrzył im na ręce, który o.......i piłkarzy itp - a jest c opierdalac w tym szrocie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:45.