The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.05.2022, 23:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ech, serio nie wiem czy rżniesz głupa czy nie.
Gdyby Kuba nie dał nazwiska to po erze Sharksów nikt normalny nie dałby na klub złotówki. Błaszczykowski wkładając swoje własne pieniądze zrobił wielki pozytywny medialny szum wokół Wisły. Uwiarygodnił klub po latach przekrętów, dilerki i szemranych person.
Udawanie że było inaczej jest zwyczajną podłością i skandaliczną niewdzięcznością. Ja wiem że kibice są generalnie roszczeniowi i w dupie mają wszystko poza rozrywką, no ale bez jaj.

Można krytykować zarządzanie klubem od strony sportowej, sam to robię, ale finansowo i PR-owo trio podniosło klub z niebytu. Fakt że ew. spadek nie oznacza upadłości to głównie ich zasługa.

Uważam że przeginasz.
Nie no, spokojnie. Ja odróżniam to, co działo się w pierwszym okresie trio, za który chwała im i w ogóle, zgadzam się, że wtedy marka Kuby była znacząca i absolutnie nie do przecenienie (za co nieustanna chwała mu i dziękczynienie) od tego, co się działo później. Orlen Oil, o którym pisał Karherop to dopiero ostatnie czasy, kiedy marka Kuby nie miała już takiego znaczenia, bardziej widzę tu mocne wejście Obajtka w sport (decyzja polityczna) i lokalne powiązania (Pcim, Myślenice, TF i te sprawy). Nota bene ten sponsoring, przy całej marce Kuby, został obwarowany koniecznością wprowadzenia do władz człowieka Orlenu.

Natomiast tak ogólnie, to podtrzymuję to, co napisałem o swoim podejściu, przy czym mimo wszystko zakładam, że ja wiem lepiej jakie były przesłanki mojego płacenia na klub niż Ty

Przypominam więc, że socios powstało PRZED wejściem Kuby do Wisły, a jestem w nim od początku. Kasę dawałem jak głupi także na zbiórkach organizowanych za późnego TF, za Sarapaty i za Trio. Na Wisłę, nie Kubę. Akcje kupiłem ponieważ chciałem dać kasę na Wisłę, nie dla Kuby i nie dlatego, że przejął Wisłę Kuba. Dałbym też na Wisłę Kwietnia albo Wisłę odbudowywaną przez socios bez Kuby od IV ligi. To moje "świadectwo".
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:37.