
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Jedyne ukradzione punkty widzę w meczu z Lechem. A i tutaj udałoby się dowieźć wynik, gdyby nie zabawy Starzyńskiego.
Z Płockiem? Za równo karny za rękę jak i brak karnego przy sytuacji Gio dyskusyjne, ale z obu sędzie wyjdzie obronną ręką. Co ciekawe, zarówno z Lechem jak i Płockiem zamieszał VAR. Jeszcze się okaże, że VAR w tym sezonie nam więcej zepsuł niż pomógł. Z drugiej strony, my na pewno chociaż raz mieliśmy farta - w pierwszym meczu z Lubinem, gdzie nie wykorzystali karnego przy stanie 0:0. Jakbyśmy ten mecz przegrali, to już od kilku kolejek bylibyśmy w 1 lidze. A teraz conajmniej do poniedziałku możemy się łudzić... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|