
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Mamy 2 pkt straty do Zagłębia.
Opcja dla Wisły - 2 zwycięstwa i remis jest niewykonalna i nie ma co jej rozważać. To się po prostu nie wydarzy ponieważ jesteśmy zbyt słabi. Realnie mamy szanse, jak się zepniemy, na 1 zwycięstwo i 2-3 remisy - czyli 5-6 pkt. Jeśli Zagłębie ugra 3-4 pkt do końca sezonu, to jeszcze mamy jakieś realne szanse. Jeśli Zagłębie zdobędzie 5 pkt, to moim zdaniem nie mamy szans na utrzymanie. Zagłębie ma na rozkładzie Lechię, Radomiaka, Raków i Lecha - pytanie, czy w którymś z tych meczów uda im się wygrać lub zremisować. Szczerze mówiąc, to dałbym Zagłębiu szanse na remis z Lechią i Radomiakiem - to jest maksimum. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|