
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Offline |
#11
|
|
Do Azora
![]() I co najwazniejsze! Nie wszedlem tutaj aby rozwiazywac zagadke smolenka i wskazywac winnych. Moje pytanie brzmilo; "Jakim prawem pozbawiasz mnie praw wyborczych"? Po Twoich wpisach wnioskuje, ze jestes zwolennikiem opozycjii(?) Podkresle, ze ja rowniez stoje po przeciwnej stroie jak PiS! Podono tak mocno stoicie na strazy demokracji ale jak ktos juz zagra na nute nie przez Was pisana to od razu; debil i zakazac mu udzialu w wyborach. Jak to sie kolokwialnie gada; "Geby pelne frazesow2 ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|