The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.03.2022, 08:15
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ja tego tematu nie odkopalem. Tylko odpowiadam na posty AS82 bo nie lubię takiego macierowiczowania... jeden ma pewność, ze to był zamach i trotyl, drugi na 100% wie, ze zamachu nie bylo. A prawda jest taka, ze w dupie byli, gowno widzieli i gowno wiedza. Dowodów nie ma ani na zamach ani jego brak. Jest masa poszlak, ktora może prowadzić do każdego rozwiązania. Jak sprawa nie jest pewna to po co sie wymulac i z pozycji no name, który nie ma zadnej głębszej wiedzy w tym temacie, udowadniac światu, że na 100 procent zamach był lub nie było. Głupota po prostu albo typowe bycie PiSem albo PO i trzeba do końca jebac PiS albo PO bo tak "wiara" nakazuje.
Człowiek o nicku AS82 mówi o jakims skocaniu, wojnach polsko polskich i ze PiS napuszczal na Tuska, a sam ciągle ma przed oczami Macierewicza i Smoleńsk, na pewno wie, ze zamachu nie było. Cudze wariactwo widzi, a swojego nie.
Nie mam ciągle smoleńska przed oczami , tylko ten idiota z powodu wojny na Ukrainie , wrócił do swoich zamachowych wynurzeń, widać liczy ,że znów się na tym zrobić polityczny interes.
Toje logika ,że było albo nie było ,można zakwestionować wszystko , w każdej dziedzinie życia np. że mecze piłkarskie mogą być ustawiane ,bo nie ma dowodów za ani przeciw ,że tak jest bądź nie jest.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:38.