
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Powiem tylko dwie rzeczy:
1) fakt, że ktoś taki jak Gruszkowski dostaje możliwość gry w Ekstraklasie jest dowodem na to, że tą ligę należy zlikwidować. Ten chłop nie umie piłki przyjąć, nie jest w stanie odegrać na 5 metrów. Wisła mając piłkę gra w 10-tkę. Jak jeszcze do pary na prawej stronie dojdzie Starzyński to praktycznie gramy w 9-tkę. To jest niewiarygodne, że zawodowy piłkarz może być tak słaby technicznie jak ta dwójka. 2) jak przy linii pojawili się Kuvelijć Skvarka i Kliment to już wiedziałem, że przegramy. Ile jeszcze trzeba wdupić bramek, żebyśmy przestali tych patałachów oglądać? ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|