The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.02.2022, 17:39
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Ale wiesz, że te mecze były we wrześniu, a okienko zamyka się z końcem sierpnia? Wiesz, że na miejscu spadkowym przezimowali ją CI SAMI CO DO JEDNEGO piłkarze, którzy wygrywali z Leicester i Spartakiem? Czy mówisz, że był potencjał pstryk nie ma potencjału, a w ogóle to słowo potencjał zarezerwujmy dla fizyków bo wydmuszka. Kto bronił Guli grać z kontry? Ja wręcz nalegałem xD Każdy normalny trener z odrobiną oleju w głowie, ba, każdy człowiek z odrobiną tego oleju by spróbował. No chyba, że jak wam coś w jeden sposób nie wychodzi, to nie szukacie drugiego, tylko całe zasrane życie robicie to samo, a potem ź.....o, że nie pykło.
Nie ma Martinsa, Luquinhasa i Emreliego. To powiedzmy, że jest gwóźdź do trumny, po wcześniejszej stracie Kapustki i Juranovicia. I o ile przed okienkiem zimowym problemy Legii wynikały w jakimś stopniu z udziału w pucharach, teraz jest naprawdę słaba.

Problem polega na tym, że do takiego grania jak Warta czy Stal potrzeba piłkarzy o konkretnych cechach. Nie sprowadzaliśmy takich. Oni nie muszą być wirtuozami, ani kosztować kokosów. I oczywiście Gula próbował grać defensywnie, raz z niezłym skutkiem w meczu z Górnikiem, raz z fatalnym w spotkaniu ze Śląskiem.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:35.