
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#9
|
|
O co wy się plujecie? Z prezesurą Dawida B. to jawne XD ale ....a, przychodzi były selekcjoner, niesłusznie wyjebany z kadry. W reprezentacji punktował? Punktował. Gra wyglądała brzydko? No wyglądała. Od Guli różni się tym, że gra pewnie będzie wyglądała ciut ładniej, ale za to będziemy zdobywać punkty. Marzenia o krakowskiej piłce zostawcie na za 5 lat, kiedy (mam nadzieję) będziemy grać o coś więcej niż spadek. A to, że jest wujom nic nie znaczy. Dodatkowo przychodzi Sobol więc jaram się jak pojebany. Nie spadniemy w tym sezonie, przyjmuje zakłady
PS: Jebany, 2 minuty się powstrzymał od powiedzenia 'repentacji' ![]()
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|