bódyń napisał(a):

No jak ciszynka pokazala rodzinna atmosfere. Jakie wyniki mial Hyballa w tamtym okresie
Poczatek mial jakis (pomijam z Piastem 3:4) a potem zwijanie sie. Czlapanie i czlapanie.
Wykrecil zawrotna srednia 1.11
|
Do czasu kiedy właściciel Jakub był się obraził za to że został zesłany do juniorów, bo NIE PRZYSZEDŁ NA TRENING PO NOCNYCH NEGOCJACJACH. Średnia Hyballi wynosiła
18 punktów w 11 meczach czyli 1,636363... Wtedy Kubuś postanowił pokazać kto tu rządzi i zaczęła się nagonka w mediach. A na boisku Człapanie i człapanie...
bódyń napisał(a):

Ta kompromitująca seria zakończyła się czym? Ano cieszynką właściciela, który zamiast myśleć o wyniku drużyny(przegrywaliśmy mecz u siebie) wolał umacniać rodzinne stosunki z "legendami" klubu, manifestując swój stosunek do trenera na oczach całej Polski. I ostatecznie dowodząc, że wyniki ostatnich meczów miały jeden cel. DAĆ PRETEKST DO ZWOLNIENIA TRENERA. Więc za te 2 punkty w 7 meczach miej pretensje do WŁAŚCICIELA. Obrażonego smarka który na złość trenerowi zeszmacił drużynę i klub.
bódyń napisał(a):

Tak bez watpienia to byl dobry kierunek. Hyballa byl nadzieja Wisly.
Teraz swietnie mu idzie w znanym klubie. Od 3 miesiacy nie przegral zadnego meczu. Klub nawet znany: Bezrobocie Trenera.
|
Zastanów się może komu teraz idzie lepiej. Hyballi czy Wiśle. Bo tak jak Hyballa od trzech miesięcy nie przegrał meczu, tak Wisła nie wygrała...