
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2012
Offline |
#1
|
|
Skvarka faktycznie zmarnował chyba dwie dobre okazje na dobry strzał/gola. Zmarnował też dwie kontry złym podaniem.
Ale jednak w środku pola, sporo podań i rozwiązań akcji miał dobrych, utrzymywał piłkę i jako jeden z niewielu pomocników kierował ją do przodu. Wiadomo, że jak zawala się ważne podanie i strzał w kluczowym momencie to to najbardziej się rzuca w oczy. Jednak nie zagrał jeszcze u nas całej rundy nawet. Myślę, że w końcu te kluczowe momenty zaczną mu siedzieć i będzie inny odbiór jego gry. Jak na wiosnę dalej nie będzie tego w stanie robić to już nie będę go bronił ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|