The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.10.2021, 06:47
Włączcie sobie pierwsze dwie minuty meczu, to jest ta slynna krakowska piłka? Jak my mamy nie mieć najwięcej podań w lidze, jak sobie klepaliśmy po obrońcach, nie było nawet próby wtedy przejścia na połowę Piasta, o podaniu prostopadłym nie mówiąc.
Jakim prawem gra Skravka to chyba wiem, to ziom Guli i tyle, a że jest beznadziejny to co Ciekawi mnie przypadek Hugiego, chłop potrafi piłke wrzucić, pokazał to nieraz (wczoraj jednak zepsuł jednego wolnego)i co? Dostaje 10 minut, gdy takie Savicie i Skvarki snują się po boisku, a można było go wpuścić razem z Forbesem i uprościć grę szukając wolnych i różnych, może Hugi by trafił kogoś w sagan. O Kieszku to szkoda gadać, mi te błędy Biegańskiego nieprzeszkadzały (w sumie błąd z Termaliką) bo ja go widziałem nieraz w Skrze i wiedziałem, że potrafi wyciągnąć super piłki (pokazał to też z Termaliką) tylko trzeba dać czas tak jak daliśmy czas totalnemu przeciętniakowi Lisowi. Zresztą to Biegański nam wybronił awans ze Stalą, więc zasługuje na plac po tym co odpierdziela spadochroniarz z Rio Ave. Piast był slaby, ale my byliśy tacy sami, co my mieliśmy? Akcję Żukowa z Yeboahem w pierwszej połowie i w drugiej strzał głową Forbesa po wrzutce Konrada Nie wspominam o sytuacji pewnego Słowaka bo to zasluga innego Słowaka tyle, że nie naszego
Może to kogoś zdziwi, ale cieszę się, że z Górnikiem będzie pauzował Aschraf, a dlaczego? Bo Gula musi wymyśleć coś nowego Ani Żukow, ani Plewka, ani ten stary Słowak nie potrafią tak przytrzymać piłeczki, więc już tu Górnik będzie miał łatwiej z odbiorem piłki, schodyy panowie schody. Starzyński w clj i w Ruchu czasem grał w środku pomocy wolałbym go tam zobaczyć niż Savicia czy Savicia 2.0
Czuje bramkę Podolskiego w powietrzu w meczu z nami.
Ostatnio edytowane przez fansorina : 02.10.2021 o godz. 06:51.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:37.