
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 05.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
To my coś gramy ? Znowu padaka i Granna stojaka. Niech nie zapominają , że w tym roku spadają 3 drużyny a nie jedna jak w ubiegłym.
Niech im Gula puści mecze z Schalke, Parmą, Realem Saragossa ... Niech oglądną o takich legendach Wisły jak Brożek, Żurawski, Głowa czy Sobol. Nie wiem co w ich łbach siedzi ale chyba niewiele. Nadal nie mamy środkowej linii. Jak to jest możliwe, skoro w meczu z Lubinem to jednak środek coś grał. Brak słów i duża szansa na zepsuty weekend. Walczyć Wisła! Walczyć!!!! BTW. Co to za wynalazek komentuje ten mecz ? Były fryzjer, że się tak żelem i fryzurami zajmuje. .. z drugiej strony jaka gra Wisły taki komentarz. Powód: Literówki
Ostatnio edytowane przez mightyvenomous : 13.08.2021 o godz. 20:31.
![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|