The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.06.2021, 20:59
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jasne, kopaczom którzy "zawsze chcą wygrywać" może nie spodobać się jego akcent, albo treningi, albo fryzura, albo ch...wi co jeszcze.

A na razie, mimo, że niby dogadany to potwierdzenia nie ma. Może rozważa czy warto iść w miejsce gdzie zamiast myśleć o piłce najpierw trzeba się ułożyć z "legendami"...
Chciałbym zwrócić uwagę, że jak przyszło co do czego to skórę Wiśle Kraków uratowały legendy klubowe, w tym m. in. Kuba Błaszczykowski! Ludzi należy szanować, tym bardziej legendy.

Jeśli chodzi o Hyballe to nie podobał mi się ani czas, ani tym bardziej sposób jego zwolnienia. Trener na lata nie dotrwał nawet do lata... Przyczyn jego niepowodzenia w Wiśle jest wiele i już sporo zostało na ten temat napisane. Winny był jego charakter, domniemany konflikt na linii trener Kuba i nędzna postawa piłkarzy...

Ostatnie ruchy pokazują, że Hyballa został zwolniony, a w kadrze jest robiona czystka. W miejsce piłkarzy, którzy odeszli (w większości bez większego żalu) przychodzą nowi piłkarze.

Czas pokaże co z tego wyjdzie. Dotychczasowe ruchy dają nadzieje na lepszą przyszłość ale jak to w Wisle często bywa teoria z praktyka uwielbiają rozjechać się... Pozostaje nam kibicować i wierzyć w lepsze jutro.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:33.