The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Colin
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.05.2021, 00:52
Cieszy mnie gol Savica bo jest potwierdzeniem, że ma umiejętności. Bardzo ładny strzał. Już w meczu z Legią gdyby ciut więcej miał szczęścia to strzeliłby bramkę, która mogłaby kandydować do miana najładniejszej z rundy. Wcześniej też miał parę strzałów z dalsza gdzie niewiele brakowało. Mam nadzieję, że ten gol doda chłopakowi pewności siebie i w przyszłości będzie miał więcej szczęścia w różnych sytuacjach strzeleckich. Mega fajny gol Gruszkowskiego. Przypomniała mi się taka spektakularna bramka Kuby niedługo po transferze do Borussi jak złamał niespodziewanie z prawego skrzydła do środka boiska i uderzył lewą nogą i piłka też po rykoszecie wpadła do siatki. I wtedy rozpoczynał się Prime Time w karierze Kuby. Lis to chyba dzisiejszym meczem podbił cenę o kolejny milion euro Naprawdę cieszy to jak Mateusz się rozwinął w Wiśle, okrzepł, swoje bramki też zawalał w przeszłości (pamiętam te wyplute piłki pod nogi napastników rywali gdzie szczególnie na początku w Wiśle miał problem z łapaniem piłek). Po powrocie do bramki i przejęciu "1" od Buchalika już na stałe i po tym szczególnym meczu jaki wybronił nam z Lechem na jesieni to z każdym miesiącem rósł jako bramkarz i teraz jest po prostu ostoją tego klubu. A pamiętam jak przychodził do Wisły to "legendarny" janex pisał, że kupiliśmy a raczej przepłaciliśmy za odpad z Lecha, który średnio rokuje na przyszłość. Brawo Mateusz Szapoba za te obronione karne i ogólnie za całokształt.

Noi gol Starzyńskiego w końcu taki stempel i nagroda za postęp jaki dokonał na wiosnę. Tu też mam nadzieję, że ta bramka sprawi, że na kolejne liczby (bramki, asysty) nie będzie już musiał tyle czekać.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Colin : 17.05.2021 o godz. 00:58.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:22.