Cytat:
|
Dramat. Właściciel klubu by zwolnić trenera, którego zatrudnił inspiruje kopacza Bashę by ten coś skrobał w social mediach, inspiruje kogoś do wywieszania szmat na płotach, robi infantylną cieszynkę po fuksiarskim golu pod murem i pachuwą bramkarza. Kompromituje zasłużony klub. Skompromitował też już siebie doszczętnie. To co wyprawiają właściciele to kompromitacja. Trzeci trener wylatuje z posady w identycznym schemacie. To nie przypadek, to mierność zarządzających. Kuba uratował Wisłę i będzie też tym, który ją spuści do pierwszej ligi. Dzisiejszym zachowaniem ośmieszył wielki, zasłużony klub. Wstyd.
|
Przed zwolnieniem Obidzińskiego było przecież podobnie. Atak w footrucku za złe potraktowanie Buksów w trakcie negocjacji kontraktowych. Później sam się wziął za to i nawet się nie zorientował, że stary cały czas robił klub w bambuko.