The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.05.2021, 09:31
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
W naszej drużynie na środek tabeli to jest Frydrych i Zukow w formie. Na poziomie dolnej połówki ekstraklasy jest jeszcze Lis i może Forbes jako rezerwowy. Reszta to 1-wsza liga z czego taki Burliga, Mawutor, Radakovic, obecny Yeboah, Szot i Szota by mieli nawet problem z podstawowym składem.
Mamy skład węgla i papy i zajmujemy do tego adekwatne miejsce.
Większości grajkom kończą się kontrakty i to odpowiednia pora żeby ich wymienić.
Dodatkowo sytuacja z Kubą jest niekomfortowa - ciężko występować jednocześnie jako zwierzchnik trenera i jego podwładny. Prędzej czy później musiały jakieś tarcia nastąpić.
W dobrze pracującej maszynie, to i 80% obecnych piłkarzy miałoby miejsce. Oczywiście w innej konfiguracji niż obecnie...

Na tej samej zasadzie zwolnić 20 i zatrudnić 20 to marna koncepcja.

Jeśli zespół potrafi:
Zremisować na wyjeździe z Rakowem, Górnikiem (wówczas liderem ligi), Pogonią, Legia (czyli całym top 3). Do tego wygrać z Pogonią, prawie wygrać z Piastem.
To coś tam potrafi.
Zostawić najlepszych, pozbyć się słabych ogniw, wzmocnić na newralgicznych pozycjach... W teorii wydaje się to proste...

To w jakim kierunku pójdą kolejne ruchy jest co najmniej zastanawiające ..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:54.