
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#11
|
|
Statystycznie potrzeba 2 punktów.
Matematycznie utrzymamy się jeśli 1. Zdobędziemy 0 punktów oraz - Craxa co najwyżej raz zremisuje lub - Podbeskidzie nie wygra 2 meczów (mogą być remisy) lub - Stal zdobędzie max 5 punktów w 4 meczach (mają zaległy). -- raz przegra plus dwa razy nie wygra -- dwa razy przegra plus raz nie wygra -- ani razu nie wygra 2. Zdobędziemy 1 punkt oraz - Płock przegra 3 mecze lub - Craxa co najwyżej dwa razy zremisuje lub - Podbeskidzie zdobędzie max 6 punktów -- raz przegra -- dwa razy nie wygra lub - Stal zdobędzie max 6 punktów -- dwa razy przegra -- trzy razy nie wygra 3. Zdobędziemy 2 punkty oraz - Płock co najwyżej raz zremisuje lub - Craxa zdobędzie max 3 punkty -- dwie porażki -- trzy remisy lub - Podbeskidzie zdobędzie max 7 punktów - raz nie wygra lub - Stal zdobędzie max 7 punktów - jedna porażka i jeden remis 4. Zdobędziemy 3 punkty oraz - Podbeskidzie raz nie wygra lub - Stal dwa razy nie wygra (ma mecz zaległy) lub - Craxa zdobędzie max 4 punkty -- raz przegra plus raz nie wygra -- trzy razy nie wygra lub - Płock zdobędzie 2 punkty - max dwa remisy 5. Zdobędziemy 4 punkty w 3 meczach.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 25.04.2021 o godz. 21:04.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1
Na razie świętowanie awansu
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|