
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#11
|
|
Hyballa nie jest jakimś cudotwórcą to przyzwoity trener który posiadając kadrę przeciętniaków z kondycją wytrzymującą więcej niż 3 mecze pozwoliłby walczyć o środek tabeli.
Niestety nasza kadra to piłkarskie dno, Hybala zupełnie nie ma nosa do piłkarzy, nie mamy pionu sportowego. Więc kwestia utrzymania się w lidze zależy od determinacji do wywalania piłkarzy którym kończą się kontrakty i farcie przy transferach. Jeśli będziemy mieli szczęście walczymy o okolice 8 miejsca jeśli zostanie po staremu walczymy o okolice 13 miejsca z perspektywą na spadek. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|