
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Tego srodowiska nic nie zmieni, miedzy sedziami, dziennikarzami, pilkarzami i lesnymi dziadkami jest niepisany uklad i tyle - cos w stylu "Polska liga dla polskich trenerow" bo te miernoty nigdzie indziej nie znajda zatrudnienia.
Na poczatku odjebali sedziowie (kilka gwizdkow porazka np z Piastem) pozniej dosypali dziennikarze a obecnie koncza pilkarze i kibice nakrecajacy samych siebie. Normalnie mam kolo dupy kto przy obecnych klopotach jest trenerem Wisly bo pilkarzy mamy jakich mamy i mistrzostwa czy pucharow jeszcze pare sezonow nie powachamy. Jednak patrzac na to wszystko co sie dzieje wniosek jest jeden - Hyballa musi zostac najlepiej jak najdluzej i dymac PMS jak Michalka i sasiadke w Pucharach. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|